קרב ההמלצות: נתניהו – 52; לפיד – 45; בנט – 7; מחכים לסער

  איתי גדסי No Comments on קרב ההמלצות: נתניהו – 52; לפיד – 45; בנט – 7; מחכים לסער

  קרב ההמלצות לקראת סיומו: ראש הממשלה מיצה את כלל האפשרויות והגיע ל-52 ממליצים לאחר שבנט ברח מהימין והמליץ על עצמו. לפיד דוהר קדימה ועומד כבר על 45 ממליצים בלי הרשימות הערביות וסער. כרגע הטלת המנדט נראה ייקבע ע"י ההמלצה של גדעון סער

  בית הנשיא היום צילום: פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  סיעת הציונות הדתית המליצה היום (שני) בפני נשיא המדינה רובי ריבלין על ראש הממשלה בנימין נתניהו. חברי הרשימה שהיו המשלחת לנשיא, מיכל וולדיגר, שמחה רוטמן ואיתמר בן גביר.

  גם סיעת ישראל ביתנו  הדיעה לבית הנשיא ןהמליצה על ח"כ יאיר לפיד להרכבת הממשלה בסבב ההתייעצויות בבית הנשיא. משלחת ישראל ביתנו לבית הנשיא כללה את ח"כ אביגדור ליברמן, ח"כ עודד פורר ומנכ"לית המפלגה אינה זילברגרץ.

  סיעת מרצ הגיעה לנשיא המדינה יחד עם יו"ר המפלגה, ניצן הורביץ, רינאווי זוערבי ועיסאווי פריג' והמליצו על יאיר לפיד כמועמד להרכת הממשלה.

  כרגע מספר הממליצים על ראש הממשלה נתניהו הוא 52 חברי כנסת. הכוללים את הליכוד, ש"ס, יהדות התורה והציונות הדתית. מנגד ח"כ יאיר לפיד עם 45 ממליצים הכוללים את יש עתיד, ישראל ביתנו, כחול לבן ומרצ. ח"כ נפתלי בנט עם 7 ממליצים שהם חברי סיעתו.

  כרגע נותרו הרשימות הערביות שצפויות להימנע. ותקווה חדשה של גדעון סער שהוא החידה הגדולה ביותר לקראת הגעתו לבית הנשיא.  0 תגובות