לוח שידורים שבועי - שידור חי

  • הדף היומי - הרב בנימין מילצקי

   שעת הבוקר מוקדשת לשיעור בדף היומי בגמרא. השיעור נמסר ע"י הרב בנימין מילצקי, כשלמאזינים ניתנת האפשרות לשגר שאלות. מזה שנים רבות שהדף היומי הפך לשיעור יומי המחבר בין כלל חלקי מגזר שומרי המצוות. מאז החלה התוכנית, זכה השיעור לתואר "השיעור הגדול בעולם", לאור העובדה שרבבות בארץ ובעולם מאזינים לשיעור בכל בוקר, ובהמשך באמצעות עמוד הדף היומי באתר "קול חי"

  • כאייל תערוג - הרב אייל אונגר

   הרב אייל אונגר מעביר בשיעור התורני מדי בוקר, מסרים מוסריים ותורניים, במגוון רחב של תחומים ביהדות: פרשת השבוע, תנ"ך וספרים נוספים, לאור מפרשי התנ"ך השונים. הרב אונגר מקיף מגוון רחב של נושאים, המוגשים בשפה שווה לכל נפש ומעשירים את עולמם של המאזינים בתוכן ערכי.

  • הרמב"ם היומי

  • התעוררות - ידידיה מאיר

   תכנית הבוקר המיתולוגית שאלפי מאזינים פותחים איתה את היום. התעוררות משלבת קטעי יהדות ומוסר, סקירת כתבות מעניינות שלא מופיעות בכותרות, פינות קבועות ומוסיקה ייחודית שנבחרת בקפידה. ידידיה מאיר סוקר את החדשות מזווית ראייה פובליציסטית בסגנונו הייחודי. התכנית כוללת פינות קבועות: אמא מאיר - הגב' זיווה מאיר, מנחת הורים ואימו של ידידיה משוחחת על דילמות וסוגיות בחינוך ילדים; התוועדות - עם הרב מיכי יוספי ועוד.

  • מהדורת הבוקר - בצלאל קאהן ודוד חכם

   תוכנית האקטואליה המרכזית של הבוקר ב"קול חי", בה מתראיינים אישי ציבור ופוליטיקאים, אנשי כלכלה ופרשנים, בכל ענייני היום במגזר הכללי והחרדי כאחד.

  • השראה יומית - הרב יצחק פנגר

   הבוקר, פתיחת היום, הוא גורם משפיע על האנרגיה המתמשכת במשך היום כולו. עם "השראה יומית" מאת הרב יצחק פנגר, היום שלכם יראה אחרת לגמרי.

  • עניין משפחתי רחל פסטג

   עניין משפחתי היא תכנית משפחתית להורים בכלל ואמהות בפרט. התכנית מארחת מרואיינים בנושאי בריאות, פסיכולוגיה, פיתוח והעצמה אישית, הנחיית הורים, זוגיות, תזונה, תעסוקה ואקטואליה. התכנית כוללת פינות קבועות, ביניהן, מידי יום רביעי, הרבנית ימימה מזרחי מקשרת את פרשת השבוע לעולמן של הנשים.

   לפינות של הרבנית ימימה מזרחי ניתן להאזין כאן.

   לפינות של רחל בולטון ניתן להאזין כאן.

   מפיקת התכנית: yael@93FM.co.il רחל פסטג: [email protected] מירי שניאורסון:[email protected]

  • בקצב היום - יעקב בלוך

   "בקצב היום" או בשמה הלועזי "The Beat Of The day"
   היא תוכנית מוסיקה יומית וקצבית המשלבת להיטים עכשוויים וקלאסיקות אהובות, ומביאה את המוסיקה היהודית גם למחוזות רחוקים ברחבי העולם. התוכנית בעריכת ישראל שלמה ובהגשת יעקב בלוך
   "בקצב היום" משודרת בימים א-ה בתחנות הבאות:
   כאן בקול חי 93 fm  ו 92.8 fm  בשעה 12:00 בצהריים
   JRoot Radio  ניו-יורק    95.1 FM   בשעה 15:00 לפי שעון ניו-יורק
   רדיו שלום בקנדה 1650 AM  בשעה 11:00 בבוקר לפי שעון מונטריאול
   רדיו Chai FM יוהנסבורג  בתדר FM 101.9  בשעה 8 בערב
   ערוץ 2000 בלווין  HOTBIRD  ובאינטרנט   בשעה 14:00    לפי שעון ישראל
   רדיו ישראל 1 תחנת המוסיקה היהודית ברשת  בשעה 14:00 לפי שעון ישראל

  • הפוך על הפוך הרב משה בן לולו

   בכל יום באחת בצהריים, אתם מוזמנים לשעה של "הפוך על הפוך". הרב משה בן לולו בסגנונו הייחודי, משלב בין נושאים אקטואליים שונים ומאיר אותם בנקודת המבט היהודית. בנוסף במסגרת התכנית פרויקטים רבים בתחום היהדות שמחוללים מהפכה ומעוררים ומחזקים את עם ישראל בארץ ובעולם.

  • זמן אוויר מנחם טוקר

   בואו ליהנות משעתיים של צחוק, חוויות, פינות, פעילויות ופרסים. מנחם טוקר בתכנית זמן אוויר, עם מגוון רחב של פעילויות מקפיצות, קצב, מוזיקה והרבה מצב רוח ופרסים.

  • טובים השניים - אלעד כהן ויהודה שוקרון

   שעה לשיפור מצב הרוח עם הצמד הכי מצחיק על הסקאלה: משחקים, מערכונים, חידונים, מוסיקה תוססת והמון פרסים. בין הפינות בתכנית: יוסי חיים עונה לשאלות המאזינים בכל נושא שבעולם ועוד מבחר פינות מתחלפות. המאזינים נוטלים חלק פעיל בתכנית, עולים לשידור או מועלים לשידור בהפתעה, משתתפים במשימות, מעלים רעיונות, כותבים, שרים ובעיקר צוחקים. גולת הכותרת של התכנית: מערכון המשודר מדי יום על האירועים האקטואליים. צמד המגישים מבצעים חיקויים של דמויות ציבוריות ותקשורתיות.

  • שטח נדל"ני - נתנאל לאופר

  • שיחת היום - הרב שניאור אשכנזי

  • המהדורה המרכזית - אבי מימרן

   המהדורה המרכזית היא תכנית החדשות המרכזית של "קול חי", הקובעת את סדר היום והשיח של המגזר החרדי. במהדורה תשמעו על כל הנושאים החדשותיים הבוערים, חשיפות וראיונות בלעדיים. במהדורה המרכזית משודרות כתבות וראיונות בכל התחומים - פוליטיקה, מדיני-בטחוני, כלכלה, חדשות הקהילה ועוד.

  • מדברים עם יענקלה פרידמן

  • חידון הלכה למעשה העולמי

   האירוע התורני הגדול ביותר, שבו מתמודדים מדי שנה, בתקופת החורף - עשרות אברכים בני תורה על הלכות שבת והלכות ברכות, ועוברים שלב אחרי שלב בכור המבחן של הגאון הרב אופיר מלכא. העונה הרביעית לתשפ"ב עוסקת בהלכות ברכות, לאחר שאלפי אברכים ניסו את כוחם כדי להגיע לשלב ההתמודדות. 12 מתוכם הגיעו אל הסף ומתמודדים באחד האתגרים ההלכתיים המרתקים ביותר, במסגרת החידון המשודר מדי יום ראשון בשעה 22:00, בהגשת אריאל ברמן. הגמר הגדול בו יוכתר חתן ההלכה העולמי - יתקיים בחודש ניסן.

  • ואמונתך בלילות

  • שיעורים והרצאות

   שעות הלילה מוקדשות בשידורי התחנה לשיעורי תורה, החל מהשעה 02:00 ועד לאשמורת הבוקר

  • הדף היומי - ירושלמי

   שעות הלילה מוקדשות בשידורי התחנה לשיעורי תורה, החל מהשעה 02:00 ועד לאשמורת הבוקר. רגע לפני הדף היומי הבבלי, מגיש לפנות בוקר מגיד השיעור הרב ישראל מאיר ריאני, את הדף היומי בתלמוד הירושלמי, שיעור שזוכה להאזנה רבה ולצירוף מאזינים רבים למסלול הלימוד הנוכחי.