למה ויתר אברהם מיכאלי על הג'וב המפנק כנציג ש"ס בהסתדרות?

  אברהם מיכאלי היה צפוי להיות ח"כ גם בכנסת הנוכחית לאחר התפטרות סגן השר משולם נהרי במסגרת החוק הנורבגי, אך בסופו של יום החליט לקבל את התפקיד בהסתדרות ולוותר על מקומו בכנסת
  איתי גדסי 1 Comment on למה ויתר אברהם מיכאלי על הג'וב המפנק כנציג ש"ס בהסתדרות?

  הגרסה הרשמית של מיכאלי: ""לאור הבעיות הרפואיות שלי ושל רעייתי, ובשל המאמץ הרב שיידרש ממני לקראת מערכת הבחירות בהסתדרות החדשה בחודשים הקרובים, לצערי אני נאלץ לעזוב את תפקידי" • האם התקבלו עליו תלונות?

  צילום: Olivier Fitoussi /FLASH90
  אברהם מיכאלי היה צפוי להיות ח"כ גם בכנסת הנוכחית לאחר התפטרות סגן השר משולם נהרי במסגרת החוק הנורבגי, אך בסופו של יום החליט לקבל את התפקיד בהסתדרות ולוותר על מקומו בכנסת
  21:49
  25.02.24
  אתר קול חי No Comments on עמל התורה: פרק חמישי בחידון הלכה למעשה | צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר סיעת ש"ס בהסתדרות אברהם מיכאלי הודיע ליו"ר ש"ס השר דרעי על סיום תפקידו בהסתדרות.

  במכתב ששיגר ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן וליו"ר ש"ס השר הרב דרעי, כתב מיכאלי, כי "לאור הבעיות הרפואיות שלי ושל רעייתי, ובשל המאמץ הרב שיידרש ממני לקראת מערכת הבחירות בהסתדרות החדשה בחודשים הקרובים, לצערי אני נאלץ לעזוב את תפקידי כיו"ר סיעת ש"ס בהסתדרות וכיו"ר אגף הרווחה, זאת מתוך אחריות ודאגה למילוי התפקיד שלי באמונה".

  בשיחה שקיים מיכאלי עם יו"ר ש"ס השר דרעי, אמר מיכאלי: ״אני רוצה להודות לך על אמונך הרב בי. אמשיך לסייע ולעמוד לימין תנועת ש"ס בכל משימה שאדרש".

  השר דרעי הודה למיכאלי ואמר כי יש לו זכויות רבות בפעילותו כנציג תנועת ש"ס במשך שנים.

  מיכאלי שימש כיו"ר סיעת ש"ס בכנסת וכחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס משנת 2006 ועד שנת 2015. לאחר הבחירות האחרונות מונה מיכאלי ליו"ר סיעת ש"ס בהסתדרות.

  אברהם מיכאלי היה צפוי להיות ח"כ גם בכנסת הנוכחית לאחר התפטרות סגן השר משולם נהרי במסגרת החוק הנורבגי, אך בסופו של יום החליט לקבל את התפקיד בהסתדרות ולוותר על מקומו בכנסת.

  גורמים יודעי דבר טוענים כי מדובר בהוראה לקיבל מיכאלי להתפטר לאחר שהתקבלו נגדו תלונות.



  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   מה חסר בכותרת המילה "האמנם?!"? נראה כאילו אתם מפקפקים בנאמנות דבריו. לא מתאים.