קרעי: "גם אם בג"צ יחליט; לומדי התורה לא יגוייסו"

  אבי מימרן 1 Comment on קרעי: "גם אם בג"צ יחליט; לומדי התורה לא יגוייסו"

  "בג"צ והיועמ"שית לא יכולים לשנות את המצב בשטח": שר התקשורת קרעי מגן על בחורי הישיבות ואומר אמש ב'מהדורה המרכזית': "מי שלומד ימשיך ללמוד בלי הפרעה. המסר הזה צריך לחלחל מלמטה למעלה, גם בג"צ לא יצליח לפגוע בהם ולשנות את המצב. אנחנו נדאג לוודא את זה ולשמור על לומדי התורה כי הם הכוח שלנו"

  צילום: צילום: נועם רבקין פנטון

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  שר התקשורת שלמה קרעי התראיין ב'מהדורה המרכזית' אמש בהגשת אבי מימרן, ופתח באיחולי הצלחה לקבוצת 'קול חי': "אני שמח לשמוע על כניסת קבוצת קול חי למשכנה החדש, ורוצה לנצל את ההזדמנות להודיע על ביטול ההגבלות האזוריות על תחנות הרדיו, זה יקרה ממש בקרוב בעז"ה".

  על הלחימה בצפון: "האמריקאים לחצו עלינו לא להיכנס קרקעית לרצועה, ולא להיכנס לשיפא ולחאן יונס, אבל בסוף נתניהו מקבל החלטות לפי מה שטוב לביטחון ישראל. לא לפי מה שהעולם או ארה"ב רוצה".

  על חוק הגיוס: "בנוגע לחשש מפני בג"ץ בעניין הגיוס – בג"צ והיועמ"שית לא יכולים לשנות את המצב בשטח. מי שלומד ימשיך ללמוד בלי הפרעה. המסר הזה צריך לחלחל מלמטה למעלה, גם בג"צ לא יצליח לפגוע בהם ולשנות את המצב. אנחנו נדאג לוודא את זה ולשמור על לומדי התורה כי הם הכוח שלנו"

  על תקציב החינוך החרדי: "עם כל הכבוד לחשב הכללי ויועציו – אנחנו מדינה דמוקרטית שנשלטת ע"י נבחרי ציבור ולא פקידים. טוב ענה שר האוצר לחשב – 'אתה לא קובע'. לא נאפשר פגיעה בילדי ישראל ואפליה בין דם לדם"  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   אדיוט הדיוט גמור.
   מקומו בכלא על הסטה עכשיו ומייד