מלכיאלי מודה: "יושבים בממשלה כדי להציל את מה שאפשר"

  אבי מימרן 1 Comment on מלכיאלי מודה: "יושבים בממשלה כדי להציל את מה שאפשר"

  "יש רשימת הישגים אבל גם רשימת קשיים": השר מלכיאלי מסביר מדוע הסיעות החרדיות לא פורשות מהממשלה למרות הגזירות הקשות נגד הציבור החרדי: "אנחנו בממשלה כדי להציל את מה שניתן. יכול להיות שגורמים מסוימים רוצים שנפרוש מהממשלה – אז לתת להם את זה?". ועל ההסכם: "אנחנו תומכים בעסקה אחראית כפי שהובאה בקבינט"

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  תמיכת ש"ס בעסקת החטופים: שר הדתות מיכאל מלכיאלי אמש ב'מהדורה המרכזית' עם אבי מימרן: "בעסקה הקודמת שהגיעה לממשלה, סיעת ש"ס תמכה ודרעי אף שכנע שרים אחרים לתמוך, מערכת הביטחון הסבירה שההצעה טובה. אני לא יודע את פרטי העסקה הנוכחית שנידונה רק בקבינט המלחמה ושם דרעי קיבל את ההחלטה. אנחנו תומכים בעסקה אחראית כפי שהובאה בקבינט".

  על החוקים נגד הציבור החרדי: "מקום המדינה לא היינו במצב כה קשה בכל תחומי היידישקייט מבחינת הממשלה, אבל אם היו כאן שרים אחרים זה היה מתבטא גם בקום ועשה נגד החינוך והגיוס. כרגע מנסים להטיל גזירות על משרד הדתות ואנחנו מנסים להילחם בזה. יש רשימת הישגים אבל גם רשימת קשיים. אנחנו בממשלה כדי להציל את מה שניתן. יכול להיות שגורמים מסוימים רוצים שנפרוש מהממשלה – אז לתת להם את זה?".

  על הבחירות לרבנות הראשית: "עושים הכל שהבחירות יתקיימו מוקדם ככל האפשר, אבל יש דברים שאנחנו לא מוכנים להתפשר עליהם".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   חה חה החרדים בנתים לא הצילו כלום
   אין דבר אחד שאפשר להגיד שהחרדים הצליחו בממשלה הזו
   שגרועה בגזרותיה לציבור החרדי ממשלת לפיד