צביקה מור: "תמכתם באוסלו; עכשיו אתם תומכים שוב?"

  בצלאל קאהן ודוד חכם 1 Comment on צביקה מור: "תמכתם באוסלו; עכשיו אתם תומכים שוב?"

  המגעים לעסקה: צביקה מור שבנו איתן חטוף בעזה, במתקפה אצל קאהן וחכם ב'מהדורת הבוקר': "כל הרעיון של עסקה הוא גרוע מאוד, שווה לטעות של הסכמי אוסלו. אני לא מבין את אנשי ש"ס – איך אתם מצביעים בעד דבר כזה? אתם הבאתם עלינו את הסכמי אוסלו, עכשיו תביאו עלינו את האסון הזה?". בהודעת ש"ס נכתב: "ש"ס תומכת בהצעה ומחזקת את ראש הממשלה וקבינט המלחמה לעמוד בכל הלחצים ולהביא את העסקה לידי גמר"

  איתן מור, שמוחזק בידי החמאס בעזה צילום: שימוש לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  "הדרך שלנו לשרוד היא לחשוב כל הזמן מה הקב"ה רוצה מאיתנו ולומר הננו": צביקה מור, אביו של איתן החטוף בעזה, שוחח עם בצלאל קאהן ודוד חכם ב'מהדורת הבוקר' ותקף את המגעים לעסקה מול החמאס כפי שחשף הנשיא ביידן.

  לדבריו: "כל הרעיון של עסקה הוא גרוע מאוד. עצם הדיבורים על כך עושים נזק. זה חילול ה' גדול שאנחנו נותנים מקום לרוע הזה בעולם. וגם אם הוחלט ללכת על עסקה – למה אנחנו מציעים אותה? אנחנו צריכים להמשיך לכתוש את החמאס עד שהוא יציע עסקה".

  מור תקף בחריפות את סיעת ש"ס ואמר: "אני לא מבין את אנשי ש"ס. איך אתם מצביעים בעד דבר כזה? אתם הבאתם עלינו את הסכמי אוסלו שהביא עלינו רצח של אלפי יהודים, עכשיו תביאו עלינו את הדבר הזה? אתם מביאים אסון לעם ישראל".

  נזכיר, כי בישיבת הסיעה שהתקיימה אתמול נידונה ההצעה הישראלית לעסקת החטופים. בסופה החליטה הסיעה על תמיכה מלאה בהצעה הישראלית, שיש בה "צעדים מרחיקי לכת למען השבת החטופים וקיום מצוות פדיון שבויים".

  בהודעה נכתב כי "ש"ס תומכת בהצעה ומחזקת את ראש הממשלה וקבינט המלחמה לעמוד בכל הלחצים, להביא את העסקה לידי גמר ולהציל נפשות של רבים מאחינו ואחיותינו הנתונים בצרה ובשביה".

  כזכור, אתמול בבוקר, בראיון במהדורה, עקץ שר המורשת עמיחי אליהו את הסיעות החרדיות ואמר: "לא מאמין שיש מישהו במפלגות החרדיות שיחזור על הטעות של אוסלו".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   כן צריך לתמוך באוסלו. מחר ביבי יכול לבטל את הסכמי אוסלו ולא עושה כי אולייי ההסכם טוב לישראל?? נכון ביביסט.אתה מתגעגע לחיילים שנהרגים הסימטאות בקסבות של שכם?אני לא.מטרתך חיסול הרשות וסיפוח 2 מיליון ערבים לישראל ואז אין רוב יהודי מהנהר לים הגיוני? טוב לנו? העולם ייסכים? על כפר קאסם אתה לא שולט חחחחחחחח תתאפס מהר יום טוב