גפני שואג: "למה העובדת החרדית מקבלת 50% מהמקבילה החילונית"?

  יוסי אשר 4 Comment on גפני שואג: "למה העובדת החרדית מקבלת 504 מהמקבילה החילונית"?

  גפני: הם יודעים שהנשים החרדיות הן שבויות, זה הכל" • אראל מרגלית: "הלכתם עם הימין עשיתם את ההפרד ומשול בתוך עם ישראל וזה לא משרת אתכם ולא משרת אף אחד"

  צילום: דוברות הכנסת
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר ועדת הכספים רתח היום מזעם. העילה: הנשים החרדיות שמופלות בשכר מול מקבילותיהן החילוניות. מושאי ההתקפה היו אנשי האוצר שלדבריו "יושבים רגל על רגל" בנושא.

  "יש לי ספרים של חרדים אקדמאים שמבקשים להתקבל לעבודה ולא מקבלים אותם.כמה חרדים יש במשרדי הממשלה?" שאל גפני ולנציג האוצר אמר שאינו יודע. "אני גם לא יודע. אין.

  ואז הגיעה המנה העיקרית "למה האשה החרדית שהולכת לעבוד באותה חברה שהמקבילה החילונית שלה עובדת היא מקבלת חצי. אתם יושבים  – משרד האוצר – רגל על רגל. למה היא מקבלת 50 אחוז? כי הם יודעים שהנשים החרדיות הן שבויות, זה הכל".

  נציג האוצר ניסה להתגונן באומרו "אני לא חושב שאנחנו יושבים רגל על רגל" אבל גפני לא ויתר "אתם יושבים רגל על רגל, תענה לי למה אישה חרדית מקבלת 50 אחוז פחות".

  מי שהלהיט את האווירה היה ח"כ אראל מרגלית שהאשים את המפלגות החרדיות שכרתו ברית עם הליכוד ובכך הן יורות לעצמן ברגל.

  "יש הטבה שהמדינה נתנה של 3700 ש"ח לכל קליטה של עוב דחרדי בחברת הייטק. הם נותנים את זה? כל החברות לא נותנות את זה. הלכתם עם הימין עשיתם את ההפרד ומשול בתוך עם ישראל וזה לא משרת אתכם ולא משרת אף אחד" אמר מרגלית.  4 תגובות

  מיין תגובות
  1. 4

   עם כל הכבוד לח"כ הר' גפני (ויש כבוד)
   עד שהוא מחפש מקצה שיפורים עבור חרדים אקדמאים כמו אדם המחפש ערמונים ביער, אנחנו דורשים שישמיע את קולו (כן, דווקא את קולו כי מהאחרים פשוט כבר התיאשנו) בעניין פירורי התקצוב שמתקצב השר בנט את החינוך החרדי יחד עם נהלים דרקוניים של איתנות פיננסית ונוהל תקצוב לצורך קבלת רשיונות מוסדות החינוך המעסיקים אלפי עובדי הוראה חרדים שנמצאים בסכנה ודאית למקומות התעסוקה בהם הם מתפרנסים,כשהסכנה היא כבר כעת עם החלת נוהל איתנות פיננסית מתחילת ינואר למניינם! , משום מה נראה שהצעקות של הרב גפני מהוות הסחה ופיזור מיסוך עשן מסביב למוקד בו כעת ההתמודדות האמיתית
   האם החכי"ם החרדים פשוט מפחדים מלהתעמת מול נפתלי בנט? אם כן נראה שהוא כבר קלט את זה ומנצל את זה היטב!

   חרדי לא אקדמאי המבין עניין גם בלי ליבה

  2. 3

   כל הכבוד לרב גפני היחידי בקדנציה הזו שמעניין אותו ציבור חרדי למה כל החברים עדיין נשארו עם הקליפים ששודרו בבחירות לציבור החילוני שכמעט אף אחד מהם לא בחר בהם

  3. 2

   הרב גפני מה עם הגננות שאתה מתעקש שיעבדו תחת הרשתות למינהם
   ויקבלו 3000 שח במקום להתחיל עם6000 דרך משרד החינוך???.אז בבקשה
   טול קורה מבין עינך.

  4. 1

   שלמה! הכתובת שלך היא לא הרב גפני הכתובת שלך היא בנט
   אם אתה רוצה מסגרת עבודה בשליטה לא חרדית שלח את אשתך לדתי לאומי
   בכלל, אף אחד לא הכריח אותך להיות חרדי תחליף את הכיפה לסרוגה
   ותקבל תנאים שופרא דשופרא מכל הבחינות