גפני במתקפה חריפה: "סובלים מהשותפות עם המזרחיסטים"

  מוטי הלפרין No Comments on גפני במתקפה חריפה: "סובלים מהשותפות עם המזרחיסטים"

  "המזרחיסטים האלה צריכים ללמוד מאיתנו פרק בהלכות נימוסין": יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני במתקפה חריפה נגד עוצמה יהודית: "אנחנו סובלים מהשותפות עם המזרחיסטים, ולפחות שמגיע דבר כמו חוק התקשורת – שזה בנפשנו – שבן גביר לא יילחם נגדנו בשביל כסף למצביעים שלו ובשביל עוד קולות". עוד אמר: "מתנהלת נגדנו מלחמה על ידי עוצמה יהודית וצריך לדעת איך להגיב לכך. הדבר היחידי שחשוב לנו היום זה חוק התקשורת"

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לדיווח הערב ב'מהדורה המרכזית'>>>

  עקב בקשה של ח"כ יצחק קרויזר מעוצמה יהודית, שיהדות התורה תחתום על חוק לקביעת יום זיכרון לאומי לאירוע ה-7.10, גפני דרש שקודם עוצמה יהודית תאשר את חוק הסלולר הכשר שתקוע בתקופה האחרונה על ידי השר איתמר בן גביר.

  גפני: "מתנהלת נגדנו מלחמה על ידי עוצמה יהודית וצריך לדעת איך להגיב לכך. הדבר היחידי שחשוב לנו היום זה חוק התקשורת, מגיע בן גביר ואומר שהוא רוצה לתת גם לאחרים, אסור לנו לשתוק לו על זה. אני נגד לחתום על החוק של קרויזר, שהוא בעצם בן גביר, כי החוק הזה חשוב לו".

  כאן גפני תוקף בצורה חריפה את חברו לקואליציה, בצורה שאני לא זוכר כמותה: "המזרחיסטים האלה צריכים ללמוד מאיתנו פרק בהלכות נימוסין, ש'אל תשחקו איתנו'. אנחנו סובלים מהשותפות עם המזרחיסטים, ולפחות שמגיע דבר כמו חוק התקשורת – שזה בנפשנו – שבן גביר לא יילחם נגדנו בשביל כסף למצביעים שלו ובשביל עוד קולות"

  גפני אפילו 'הציע' לשר מאיר פרוש ש"אם הוא נותן אישורי כניסה למזרחיסטים, שלא ייתן לעוצמה יהודית עד שהם חותמים על חוק התקשורת"

  לבסוף המחלוקת על החוק של קרויזר – נפתרה  0 תגובות