מעבר לאתר המותאם

הסלוגן של אוקראינה: "שלומי אמונים – ארבעים ועושים"

גם ארבעים שנה קדימה, וגם מעבר לכך. כל מי שחבר לתנועה הזאת, כל מי שרוצה להיות חלק ממנה יודע את זה, ששלומי אמונים זה סמל ומופת של עשייה ציבורית
שלום בידרמן 4 Comment on הסלוגן של אוקראינה: "שלומי אמונים – ארבעים ועושים"

"דורות של עסקנים כבר הקימה התנועה, כל פעיל בשלומי אמונים יודע היטב שבתנועה שלנו לא מסתכלים על שום דבר אחר, רק על עשייה למען הציבור, ובשמו של הציבור"

גם ארבעים שנה קדימה, וגם מעבר לכך. כל מי שחבר לתנועה הזאת, כל מי שרוצה להיות חלק ממנה יודע את זה, ששלומי אמונים זה סמל ומופת של עשייה ציבורית
14:55
17.09.21
יונתן שורק No Comments on שנה להסכמי אברהם: ראש הממשלה מברך את המנהיגות הערבית

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ההכנות לוועידת שלומי אמונים שתתקיים באוקראינה כבר בעיצומן. במסגרת זו נבחר גם הסלוגן שילווה את הוועידה: "שלומי אמונים הכלל חסידי – ארבעים ועושים".

"הסלוגן הזה מבטא יותר מכל את מהותה של תנועת שלומי אמונים", אומרים בוועדה המכינה. "מהיום בו זרע מייסד התנועה הרב מנחם פרוש את הזרעים הראשונים של סיעת שלומי אמונים באגודת ישראל, כבר הייתה העשייה המאפיין הבולט ביותר של התנועה.

"דורות של עסקנים כבר הקימה התנועה, דור הולך ודור בא, והמכנה המשותף אותו חולקים כל נציגיה במרוצת השנים, הוא העשייה. כל פעיל בשלומי אמונים יודע היטב שבתנועה שלנו לא מסתכלים על שום דבר אחר, רק על עשייה למען הציבור, ובשמו של הציבור.

"בכנסת, בעיריות, בלשכות לפניות הציבור ובאירועים השונים שנערכו והתקיימו על ידי תנועת שלומי אמונים באגודת ישראל, תמיד העשייה תפסה את המקום הראשון בסדר היום. כי זה מה שעושים בשלומי אמונים: עושים".

בוועדה המכינה מציינים שהסלוגן שנבחר נועד לבטא גם את השאיפה לעתיד, ולא רק טפיחת שכם על העשייה שנעשתה בעבר: "ארבעים ועושים זה לא רק ארבעים שנה אחורה", הם אומרים, "אלא גם ארבעים שנה קדימה, וגם מעבר לכך. כל מי שחבר לתנועה הזאת, כל מי שרוצה להיות חלק ממנה יודע את זה, ששלומי אמונים זה סמל ומופת של עשייה ציבורית.4 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  ובעיקר לרמז: "ארבעים שישים"

 2. 3

  קצת ציניות בדבר….
  ארבעים- שישים של גפני

 3. 2

  שיא העשיה של שלומי אמונים הוא הפסד העיר חריש לחרדים
  הכל בגלל שהוא לא רצה לתת לכל חסידות ולקהילה להתנהל בנפרד כדי שכל המחסנים וכו' ישארו למשפחה

 4. 1

  ארבעים שנות פרוש. ועושים הרבה פרש. מתי יתחלפו הפרושים בעסקנים רציניים?