מעבר לאתר המותאם




מחלקת החדשות

בצלאל קאהן
מנהל התוכניות והחדשות
Bk@93fm.co.il


אבי מימרן
מגיש המהדורה המרכזית
Avi@93fm.co.il


מרדכי לביא
מגיש מהדורת הבוקר


אסתי פלד
עורכת "המהדורה המרכזית"
estyk@93fm.co.il 


יעל איבר
תכנית הבוקר
Yael@93fm.co.il


קובי פינקלר 
פרשן, כתב לענייני צבא וביטחון, כתב תיירות
Kobif@93fm.co.il


בנצי לייזרוביץ
כתב לענייני משטרה ובית-הנשיא
benzi@93fm.co.il


צבי טסלר
כתב לענייני כלכלה
Tsvi@93fm.co.il


איתי גדסי
כתב פוליטי-מדיני


שלמה ריזל 
כתב חדשות החוץ
Rizel@93fm.co.il


ישראל אוחיון
כתב חצרות הקודש


נדב ארבל
עורך ומגיש חדשות
nadav@93fm.co.il


יעקב הרשלר
עורך ומגיש חדשות
Yakovh@93fm.co.il


אריאל שרפר
עורך ומגיש חדשות
ariels@93fm.co.il


יוסי צלניקר
עורך אתר קול חי
Ytz@93fm.co.il


יעקב גרודקה
אתר קול חי

kolhinet@gmail.com


ישראל פריי
אתר קול חי
kolhinet@gmail.com


ארי וידר
אתר קול חי
kolhinet@gmail.com


להעברת ידיעות:
פקס: 03-6164477
news@93fm.co.il