בסביבת נתניהו מגיבים: "החלטה שערורייתית המתירה את דמנו"

  איתי גדסי No Comments on בסביבת נתניהו מגיבים: "החלטה שערורייתית המתירה את דמנו"

  בסביבת נתניהו תוקפים: "השנאה לנתניהו מעבירה אנשים על דעתם עד כדי כך שהם מוכנים לסכן את חייהם של רעייתו ובניו. בלתי נתפש. שערוריה שאין דוגמתה. הכתובת על הקיר"

  בנימין נתניהו צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בסביבתו של ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה, בנימין נתניהו מגיבים להחלטה להסיר את האבטחה מבני משפחתו ומותחים עליה ביקורת חריפה "החלטה פוליטית, שערורייתית וחסרת אחריות שנתפרה מראש, ומתירה את דמה של רעיית ראש ממשלת ישראל לשעבר נתניהו ובניו".

  בסביבת ראש הממשלה לשעבר הוסיפו: "בניגוד לדיווחים, הוועדה התעלמה לחלוטין מחוות הדעת המקצועית של יחידת האבטחה של משרד ראש הממשלה ״מגן״, שאחראית לביטחונם של רעיית ראש הממשלה לשעבר ובניו, ודרשה את המשך אבטחתם. יחידת ״מגן״ קבעה שהלכי רוח קיצוניים בחלקים מהציבור מסכנים את ביטחונם של רעיית ראש ממשלת ישראל לשעבר ובניו, ומחייבים את המשך אבטחתם על פי ההחלטה המקורית של הוועדה לענייני אבטחה. ההחלטה המקצועית של ועדה זו בוטלה באופן שרירותי ע״י ועדת השרים בראשות מתן כהנא, ימים ספורים אחרי שקיבלו את השלטון".

  "כל מי שעיניו בראשו רואה את עוצמת ההסתה והאיומים ברשתות החברתיות נגד רעיית ראש הממשלה לשעבר שרה נתניהו ובניו יאיר ואבנר. איומים מפורשים כאלה לרצוח את בני משפחת נתניהו פורסמו רק אתמול ברשתות החברתיות.

  "אפילו לא על קמצוץ מהאיומים האלה הוועדה הפוליטית הזאת ארגנה לעידית סילמן, מתן כהנא, איילת שקד גדעון סער ואפילו תמר זנדברג ומירב מיכאלי צבא של מאבטחים, אבל את משפחת נתניהו הם זורקים מתחת לגלגלים.

  "השנאה לנתניהו מעבירה אנשים על דעתם עד כדי כך שהם מוכנים לסכן את חייהם של רעייתו ובניו. בלתי נתפש. שערוריה שאין דוגמתה. הכתובת על הקיר", מסרו בסביבת נתניהו.

  כזכור, ועדת השרים לענייני שב"כ החליטה היום (ראשון) באופן סופי כי תוסר האבטחה מרעייתו וילדיו של ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה, בנימין נתניהו.

  השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, התייחס להצבעתו בוועדה, בעד הפסקת האבטחה: "כאשר השב״כ, משטרת ישראל והמוסד אומרים שאין איום על משפחת נתניהו, ההחלטה היא קלה. ‏אני סומך על השב״כ ועל משטרת ישראל שאם יהיה איום כזה, הוא יחשף ויטופל".

  יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "מדובר בהחלטה פוליטית שמפקירה את חיי משפחת נתניהו. ועדת שרים פשוט מתעלמת מהמציאות שקיימת, מתעלמת מהעובדה שיש הסתה מפורשת מהשמאל האנרכיסטי לפגוע בנתניהו ובני משפחתו ברשתות החברתיות ובמקום להגביר את ההבטחה מסירים אותה".

  ח"כ בן גביר הוסיף: "האחריות למה שיקרה, אם חלילה מישהו יפגע בבני משפחתו של נתניהו תהיה מוטלת על מי שהחליט להסיר את האבטחה ולא יוכל להתחמק מאחריות".

  חה"כ ד"ר שלמה קרעי, הליכוד: "הדם, חלילה, יהיה על הידיים של כל אחד משרי הממשלה המופקרת הזו. הסכנה מהאנרכיסטים של השמאל הקיצוני ממשית. אגב, יחידת "מגן" שאחראית על האבטחה כן המליצה לאבטח. אבל השב"כ מזהה איומים בערך כמו שזיהה את המרגל בבית של גנץ… האיומים לא בטחוניים? וכהנא? וסילמן המדמיינת? זה בטחוני?"

  אמש (מוצ"ש), הגיש ראש הממשלה לשעבר תלונה במשטרה נגד ארגון ״חוזה חדש״ ששולט בפעילות של ״קריים מינסטר״ ונגד ישי הדס, לאחר שפרסמו פוסט שלטענתו של ראש האופוזיציה, מתפרש כקריאה לפגוע במשפחת נתניהו.

  בנוסף, ביקש נתניהו לטפל בכל התלונות על הסתה לרצח שהוגשו על ידו ליועמ״ש מנדלבליט במשך שנים, שלטענתו "רובן ככולן לא טופלו".  0 תגובות