בנט בפתח ישיבת הסיעה: "הפערים לא קטנים"

  איתי גדסי No Comments on בנט בפתח ישיבת הסיעה: "הפערים לא קטנים"

  יו"ר ימינה מסר הצהרה לתקשורת בפתח ישיבת הסיעה והתייחס למו"מ להקמת ממשלה: "הפערים לא קטנים. אחדות היא אף פעם לא דבר קל, כי באמת מדובר בתפיסות שונות. זה דורש הרבה מתינות, הרבה איפוק מכל הצדדים. אנחנו עומדים על כך שהממשלה תשקף את רצון העם ואת הרכב הכנסת"

  צילום: פלאש 90
  21:49
  25.02.24
  אתר קול חי No Comments on עמל התורה: פרק חמישי בחידון הלכה למעשה | צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר ימינה, נפתלי בנט, מסר הצהרה לתקשורת בפתח ישיבת הסיעה: "הזמן אוזל", פתח בנט "נשאר עוד שבוע להקמת הממשלה ולמניעת הידרדרות לכאוס מתמשך. אני קורא לחבריי מכל הצדדים לא להתבצר, אלא להתפשר. זה הזמן של כולנו לגלות אחריות".

  "יש שתי אפשרויות", המשיך בנט "בעדיפות ראשונה, ממשלת ימין. חשוב לי שכולם יידעו: ימינה תצטרף לכל ממשלת ימין שיקים נתניהו, או בהובלתו או בהובלת כל איש ימין אחר בעל יכולת להנהיג את הממשלה, מתוך הליכוד או מבחוץ".

  "בעדיפות שנייה", הוסיף "ממשלת אחדות לאומית. כפי שהבטחתי, התחלנו לנהל משא ומתן להקמת ממשלת אחדות, שכולם יוזמנו אליה. לא נחרים אף אחד".

  עוד אמר יו"ר ימינה "צריך לומר ביושר: הפערים לא קטנים. ישנם פערים הן ברמת המהות, למשל בתחומי המשפט וההתיישבות, והן ברמת האחריות. אחדות היא אף פעם לא דבר קל, כי באמת מדובר בתפיסות שונות. זה דורש הרבה מתינות, הרבה איפוק מכל הצדדים. אנחנו עומדים על כך שהממשלה תשקף את רצון העם ואת הרכב הכנסת".

  "איני יכול להבטיח שהמאמצים ישאו פרי, אני רואה רצון טוב אבל אני מבטיח לכל אזרח שצופה בנו, שנהפוך כל אבן כדי למנוע בחירות חמישיות בשבוע שנותר. מניסיוני, דווקא ברגעים שנראים הכי מורכבים וקשים, השמש לפתע זורחת. כמו שאמר הנביא ישעיה: הָעָם הַהֹלְכִים בַּחֹשֶׁךְ רָאוּ אוֹר גָּדוֹל", סיים בנט.  0 תגובות