קרב הגרסאות של 'רבינו נחמן בן פייגא': הגרסה של קפלר • האזינו

  אשר גרייבר 7 Comment on קרב הגרסאות של 'רבינו נחמן בן פייגא': הגרסה של קפלר • האזינו
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  דודי קפלר (26) נשוי ואב ל 3, מיד בנימין, עובד בכלל בתחום היבוא. הוא בעליה של חברה המייבאת לישראל מכל העולם, אבל מתחת למעטה איש העסקים, מסתתרת נשמה מוזיקלית מאוד.

  עד לפני חצי שנה אהב קפלר מוזיקה, מאוד, כמו רבים ראה במרדכי בן דוד את הדגל המוזיקלי שלו, הלחין לעיתים למגירה וחיבב מאוד את התחום. אבל אז פגש מוזיקאי צעיר אחר, את שמוליק ברגר. בנוסף במסגרת העולם העסקי הכיר מוזיקאי נוסף, חיים שלמה מאייעס והשלושה החליטו לעשות משהו מוזיקלי ביחד.

  "אני מגיע ממשפחה חסידית", מגלה קפלר, "יש לי חיבור גדול עם החסידות, ובעיקר עם התורות של רבי נחמן, אני משתדל לנסוע לאומן לפחות פעם בשנה, ובכל פעם שאני מרגיש שצריך חיזוק, אני מוצא את זה בספריו של רבי נחמן…". דודי קפלר שמע את השיר החדש המבוסס על דברי רבי נחמן, והחליט להקליט גרסה משלו. במקביל, החברות הקרובה שהתפתחה עם איש המקצוע המוכשר שמוליק ברגר, הולידה ומולידה חומרים לאלבום מקורי שדודי כותב ומלחין ושמוליק עושה את ההפקה וכותב את המוזיקה.

  "אני לא הולך לעבוד בזה", הוא מרגיע מיד. "זה תחביב שאני מאוד אוהב, ואני גם מאוד אוהב את החברותא המוזיקלית שלי. שמוליק ברגר הוא אדם ממש מוכשר, אינטליגנט יצירתי ומקורי, בטוח שיחד בע"ה נוכל להביא בשורה חדשה בתחום המוזיקה, לקדש שם שמיים ולשמח את עם ישראל, בדיוק כמו שרבי נחמן שאף שנעשה.

  האזינו:  7 תגובות

  מיין תגובות
  1. 7

   מה הולך פה? אין למישהו זכויות יוצרים על השיר הזה, על הלחן?

  2. 6

   מה הבשורה פה? מוזיקה אלקטרונית מודרנית בדיוק כמו ליפא ומריעיו…

  3. 5

   אני רוצה להבין מה קשור התמונה של הכתבה לתוכן הכתבה?
   מה קשור הגרב"צ קופרשטוק לרבינו נחמן????????????

  4. 3

   יפה,צינזרתם את תמונת הסינגל כי בעיקרון היה כתוב שם דברים לא לרוחנו…

  5. 1

   שלום.אבא שלי הוא דודי קפלר והוא הזמר האהוב עלי אין אבא מתוק כמוהו אני אומרת לכם תהפכו תעולם לא תמצאו אבא מתוק כמו אבא שלי למרות שיש לי עוד הרבה דברים טובים לומר עליו פשוט אין לי זמן בפעם הבאה אספר לכם מליארד דברים טובים עליו בבבייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי