מרכנתיל פתח בסדרת כנסים ייעודיים ליועצי משכנתאות מובילים

  עפר גדנקן No Comments on מרכנתיל פתח בסדרת כנסים ייעודיים ליועצי משכנתאות מובילים

  בנק מרכנתיל עורך בימים אלה סדרת כינוסים ייעודיים ליועצי משכנתאות שמטרתם להעניק כלים פיננסיים להתמודדות עם תנאי שוק משתנים. הכנסים, שהחלו בסניפי אזור ירושלים, נערכים ברחבי הארץ לעשרות יועצי משכנתאות מובילים ויימשכו לאורך החודש הנוכחי.

  21:04
  29.05.24
  נתי קאליש No Comments on איש נטורי קרתא מעיד: התיאום עם איראן שגרם לשקט בל"ג בעומר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

   

  בכינוסים ייעודיים שיוזם בנק מרכנתיל ליועצי משכנתאות ברחבי הארץ, משתתפים עשרות יועצים מובילים המלווים לקוחות בדרך לנטילת משכנתאות, ונציגים מקצועיים מהבנק, המשתפים במידע חשוב ומעניקים כלים פיננסיים להתמודדות עם תנאי שוק משתנים. ישנה היענות משמעותית ונרחבת לכינוסים אשר יימשכו לאורך החודש הנוכחי.

  דודי מייזליק, ע. מנכ"ל ומנהל אגף משכנתאות במרכנתיל: "לקוחות ויועצי המשכנתאות המייצגים לקוחות, נהנים כיום משני ערוצים בהם ניתן לפעול מול הבנק ביעילות ובקלות. הערוץ המסורתי המתנהל מול בנקאי המשכנתאות בסניפי הבנק בכל רחבי הארץ והערוץ המתפתח, הדיגיטלי, המאפשר לבצע את רוב הליך המשכנתא מול בנקאי אישי, אך מרחוק, באמצעים דיגיטליים. שני הערוצים מאפשרים את ביצוע הליך המשכנתא מהגשת הבקשה ואישורה, עריכת מסמכים משפטיים ועד העברת כספי ההלוואה. תנאי הלוואה משופרים ניתנים כיום ללקוחות המשכנתאות של הבנק. לקוח המשלב גם פעילות בנקאית נוספת למשכנתא עם חשבון פעיל המנוהל בבנק, יקנה ללקוח הטבות נוספות דוגמת הלוואת "צעד ראשון" הניתנת לטווח ארוך של שנים בתנאי הלוואה מועדפים במיוחד" .

  אין באמור כדי להוות המלצה או הצעה לקבלת שירות בנקאי, ובכלל זה אינו מהווה המלצה או הצעה להעמדת אשראי, ואינו מהווה ייעוץ או מחליף את לשיקול הדעת העצמאי של הלקוח והצורך בבחינה פרטנית של צרכי הלקוח ונתוניו. האמור במאמר זה משקף את דעותיהם והערכותיהם של עורכיו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. הניתוח במאמר זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור. אי עמידה בפירעון האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.


  0 תגובות