נתניהו תובע אנשי שמאל שהכפישו אותו: "קו אדום בוהק"

  מרדכי הלפרין No Comments on נתניהו תובע אנשי שמאל שהכפישו אותו: "קו אדום בוהק"

  ראש הממשלה נתניהו תובע את גונן בן יצחק, אורי משגב ובן כספית בגין פרסומים שבחלקם טענו חולה בסרטן הלבלב: "הפרסומים הם שקר שפלים ובזויים מתוך ידיעה ברורה שלדברים אין שחר, בכוונה לפגוע ובאופן מרושע וכל זאת במטרה לפגוע בראש הממשלה – התובע, תוך חציית קו אדום ברור ובוהק"

  צילום: דוברות ראה"מ

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה נתניהו הגיש תביעת לשון הרע נגד העיתונאים בן כספית ואורי משגב, ופעיל המחאה עו"ד גונן בן יצחק. בכתב התביעה שהוגש ע"י בא כוחו עורך הדין אוריאל ניזרי, נטען כי השלושה הפיצו "מידע שקרי ומרושע" על מצבו הרפואי של נתניהו – והוסבר כי למרות השמועות שהופצו, הוא לא סובל מסרטן בלבלב או ממחלה סופנית אחרת. נתניהו מבקש מהם פיצוי בגובה חצי מיליון שקלים.

  בתביעה נכתב כי בפרסומיהם, השלושה פעלו "תוך הפצת שקרים זדוניים, מרושעים וחמורים ביותר, אשר כוללים קביעות עובדתיות כגון: רה"מ חולה בסרטן הלבלב, אינו כשיר ועוד. דברים שהינם שקר וכזב. רה"מ הינו אדם בריא לחלוטין לגילו… הפרסומים הזדוניים והבזויים שפורסמו על ידי הנתבעים הינם שקר מוחלט וכפי שהטיבו להגדיר זאת רופאים המטפלים בראש הממשלה 'כל אדם היה שמח להיות בריא כפי שראש הממשלה בריא בגילו, ראש הממשלה הינו אדם בריא מאוד…'".

  "הפרסומים אינם קשורים בשום צורה ודרך לביקורת ציבורית או הבעת דעה, אלא הינם שקרים זדוניים אשר נועדו לחבל ואף החלו לקבל הד ציבורי משל היו אמת ובחלק מהמקרים לכל הפחות העלו שאלות האם אמת בפרסום", נכתב בתביעה. "בעוד לא ניתן בנסיבות שלא להגיש את כתב התביעה עקב חומרת הפרסומים והשפעתם כעת. מתוך כך, נולד הצורך הממשי להגיש את כתב התביעה כעת ובהקדם".  0 תגובות