אין ספור סקרים מצדיעים

  אתר קול חי No Comments on אין ספור סקרים מצדיעים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הסיפור שהתחיל ב- 1976 בחנות קטנה בשוק מחנה יהודה ואיש אחד- רמי לוי שהחל למכור שם מוצרים בסיטונאות בלי שום רווח בכדי שלאחרים יהיה.

  זהו סיפור על נפילות והצלחות, על מהלכי שווק מבריקים ועל רמי לוי שככל שעברו השנים, הסניפים הלכו וגדלו אך המחירים נשאר תמיד הזולים במדינה.

  וכאן נכנסת שאלת השאלות אותה בחרנו להציג לאיש והאגדה– רמי לוי

  "איך בזמן מורכב כל כך, זמן של עליית מחירים ומלחמה בארץ אתה מצליח לשמור על הסל המהדרין הזול ביותר במדינה ושוב ושוב מנצח את הסקרים?"

  "השאיפה שלנו היא תמיד הוזלת מחירים, לא משנה מה קורה בחוץ, לעיתים המכירה היא כמעט ללא רווח, אבל השליחות שלנו היא שבכל בית יוכלו למלא עגלה במחירים שפויים ולעמוד בהוצאות החודשיות.

  כדיל הגיע ליעד זה אנו חותרים להגיע תמיד ליד ראשונה, למשל המותג הפרטי – הוא זול משמעותית כיוון שאנו חוסכים את פערי התיווך, הפער הזה מגיע לכיסו של הצרכן ומקל עליו, כלל המוצרים עוברים בקרה של קבוצת מיקוד, שום מוצר לא יעלה על המדף אם אני לא הייתי מכניס אותו אלי הביתה.

  ״רמי לוי – האיש ששינה את דפוסי הקניה בארץ״ – כך מכונה בפי עיתונאי כלכלה. גישתו מאלצת את כלל הרשתות להוריד מחירים, והמהפכה שהתחילה בשוק מחנה יהודה הכתה גלים  מעבר לסניפי הרשת.

  ״האסטרטגיה שלנו היא למכור הרבה ולהרוויח קצת,״ מפרט רמי לוי. ״כך גם אלה שמתקשים כלכלית יכולים לקנות כל מה שהם צריכים, כי המחירים מתאימים לכיס שלהם.״

  רמי לוי המותג הפרטי – יותר איכות, יותר מגוון, פחות במחיר.

  "גם בתחום המותג הפרטי נביא את הזול ביותר.״ – כך הצהיר רמי לוי בחגיגיות עם השקת המותג הפרטי לפני כשמונה שנים. כחלק משינויים ורפורמות לטובת הצרכן קם המותג הפרטי ״רמי לוי שיווק השקמה״ והחל את דרכו עם כ-  400-300 מוצרים, ומונה כיום מעל 4,000 מוצרים איכותיים שיוצרו על ידי חברות מהטובות במשק במיוחד לרמי לוי.

  הבשורה של בית שמש

  בערב פסח נחנך סניף מהדרין חדש בקניון השדרה בבית הסניף רחב הידיים אשר ממוקם בלב השכונות החרדיות מציג אלפי מ"ר של חווית קנייה משופרת, מחלקות עמוסות מוצרי מהדרין מגוונים בסטנדרטים גבוהים הכוללים מחלקת בשר, דגים וירקות בכשרויות המהודרות ביותר. וכפי שאמר ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג שהגיע לכבד את המעמד ובירך על פתיחת הסניף: "כשרמי לוי מגיע לפה, לבית שמש, הוא יוצר תחרות בריאה שהמרוויחים הראשונים שלה הם התושבים עצמם"

  ולסיום, מר לוי, מה תרצה לאחל לעם ישראל ולקהל הלקוחות הנאמן?

  מאחל לעם ישראל שפע, ברכה, פרנסה ברווח ושלא יהיו יותר מלחמות. שנזכה בקרוב למשיח צדקינו וגאולה קרובה אמן.

     0 תגובות