מעבר לאתר המותאם

ליברמן: לא יהיו בחירות שלישיות; הליכוד: תקום ממשלת גנץ-ליברמן-ערבים

איתי גדסי 1 Comment on ליברמן: לא יהיו בחירות שלישיות; הליכוד: תקום ממשלת גנץ-ליברמן-ערבים

ח"כ אביגדור ליברמן אמר בריאיון כי לא יהיו בישראל בחירות בפעם השלישית וכי תקום ממשלת אחדות רחבה | בליכוד תקפו את ליברמן בטענה כי הוא מונע יחד עם לפיד הקמת ממשלת אחדות, "הוא מחכה שהמנדט יעבור לגנץ"

כץ ליברמן ונתניהו
כץ ליברמן ונתניהו צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן אמר היום (חמישי) בריאיון כי "לא יהיו בחירות בפעם השלישית, אלה תקום ממשלה רחבה".  שרת התרבות מירי רגב הגיבה לדבריו של ליברמן: הוא משתף פעולה עם מפלגות ששוללות את ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית". הדברין נאמרו בריאיון עם עודד בן עמי.

עוד הוסיפה רגב: "אני מחייכת ואומרת כמה שקרים אפשר להגיד במקביל? איך לא נלך לבחירות ותהיה ממשלה רחבה כשליברמן פוסל את החרדים? הממשלה הרחבה תהיה עם השמאל וגוש חוסם ערבי. הוא הפך לחבר של טיבי ואיימן עודה. זה הזוי".

מהליכוד נמסר בתגובה: ליברמן מודיע שהוא מחכה שהמנדט יעבור לגנץ והוא ממשיך לסרב להתחייב בקולו שיצביע נגד ממשלת מיעוט של השמאל שתיתמך בהקמתה על ידי המפלגות הערביות.

הליכוד פועל להקמת ממשלת אחדות לאומית רחבה, וכפי שהציע הנשיא בלי פסילה של אף מפלגה. מי שבולם אותה זה ליברמן שמתואם לחלוטין עם יאיר לפיד.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    אין הוא לא יצליח נגד התורה שיקפוץ טנגו או שיעשה מה שהוא רוצה נגד התורה הוא לא יצליח בחיים שלו
    בסופו של דבר הוא יבין שהוא יצטרך להתקופף לתורה ולסתום את הפה שלו…!!!!!!! כוח הדיבור שלו לא שווה את כוח התורה …. שיחלום לו…!!!!!!!