מעבר לאתר המותאם

שקד: "מקווה שהממשלה לא תסיים את דרכה על בסיס כתבי אישום"

בנצי לייזרוביץ No Comments on שקד: "מקווה שהממשלה לא תסיים את דרכה על בסיס כתבי אישום"

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה היום לאפשרות ההשלכה של הגשת כתב אישום כנגד ראש הממשלה וההשפעה של מהלך כזה על יציבות הקואליציה | וגם, ממשל טראמפ והתנהלות בנט

ראש הממשלה, בנימין נתניהו
ראש הממשלה, בנימין נתניהו

שרת המשפטים איילת שקד התייחס היום ליחסי ישראל וארצות הברית. "ממשל טראמפ ממשל אוהב ואמיץ שחושב מחוץ לקופסא, השיתוף פעולה איתו מאוד חשוב ואנו מכבדים אותו" אמרה שקד אך סייגה את דבריה "אך בסופו של דבר מדינת ישראל צריכה לעשות מה שנכון לה".

באשר לתאריך המיועד של הבחירות, אמרה שקד: "הבחירות יהיו לדעתי ב-2019, השאלה היא מתי ב-2019. אני מקווה שהממשלה הזו לא תסיים את דרכה על בסיס כתבי אישום. כתב אישום נגד ראש הממשלה זה לא דבר שהוא בריא וטוב. אם זה יקרה כמובן שתהיה חשיבה בבית יהודי של מה עושים. החוק לא אומר שכתב אישום מחייב ללכת לבחירות".

בנוגע ליכולתו של יושב ראש מפלגתה, נפתלי בנט, להנהיג את המדינה אמרה: "אני עובדת הרבה שנים עם בנט. הייתי איתו בכמה נקודות החלטה ובצמתים לא פשוטים. אני חושבת שהוא באמת אדם מתאים ועם ניסיון לתפקיד. אנחנו צריכים לעבוד ביחד כדי להנהיג את המדינה אחרי עידן נתניהו".

את הדברים אמרה שקד בכנס ירושלים החמישה עשר של קבוצת "בשבע".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>