מעבר לאתר המותאם

  קטין הורחק מביתו ביו"ש • האבא זועק: "מי ידאג לילד?!"

  "לבני אין לאן ללכת, כאן הוא גר, כאן משפחתו מתגוררת, לא יתכן כי יום אחד יציגו לילד דף ובו צו גרוש מביתו. ההשלכות של גרוש כזה לקטין בלתי נסבלות"
  ישראל פריי ~ תמונת אילוסטרציה No Comments on קטין הורחק מביתו ביו"ש • האבא זועק: "מי ידאג לילד?!"

  צו הרחקה לקטין מיהודה ושומרון, מעלה שוב טענות: "מי יקח אחריות?? מי ידאג לילד? האלוף ישן טוב עם ילדיו בביתו ובני נזרק לרחוב. לא נוכל לקבל זאת" • בניסיון לשכנע כי מדובר בקטין מושלך לרחוב, טוען עורך דינו כי אף אחד לא מעוניין לקבלו למעצר בית

  צילום: Hadas Parush/Flash90
  "לבני אין לאן ללכת, כאן הוא גר, כאן משפחתו מתגוררת, לא יתכן כי יום אחד יציגו לילד דף ובו צו גרוש מביתו. ההשלכות של גרוש כזה לקטין בלתי נסבלות"
  8:24
  05.07.22
  שלמה ריזל No Comments on ארה"ב: נעצר החשוד שפתח בירי לעבר אזרחים בהיילנד פארק

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פרשת הקטין שהורחק בצו מנהלי מבית הוריו ביצהר מגיעה לשיאה: אלוף פיקוד העורף דחה את בקשתו של הקטין והכריע כי על הקטין לעזוב הבוקר עד השעה 9:00 את בית הוריו שביישוב יצהר.

  הקטין, תושב יצהר, כבן 15, קיבל לפני כשלושה שבועות צווי הגבלה מנהליים החתומים בידי אלוף פיקוד העורף והמרכז, אשר אוסרים עליו לשהות בשטחי יהודה ושומרון, וכן מחייבים אותו לשהות בבית סביו וסבתו בפ"ת בתנאי מעצר בית לילי.

  לאחר שהתברר כי השהות בכתובות הללו אינה ישימה עבור הקטין, הותר לו לשהות ביישוב יצהר וכן נערך לו שימוע בפני נציגי צה"ל.

  בשימוע הסביר עו"ד חי הבר מארגון חוננו לנציגי האלוף כי אין לקטין לאן לעזוב. עו"ד הבר ציין כי קשה מאוד להשיג מישהו שיסכים שהקטין ישהה אצלו במעצר בית מאחר והמשטרה מפקחת בצורה מחמירה ביותר על מעצרי הבית של האוכלוסייה המדוברת. שוטרים מגיעים מדי לילה למקום מעצר הבית, דופקים בקול רם, מעירים את בני המשפחה ואף שכנים.

  כאמור, חרף העבודה שאין לקטין כתובת לשהות בה, קבע האלוף כי על הקטין לעזוב עד השעה 9:00 את בית הוריו, ואת שטחי יו"ש.

  אביו של הקטין אמר הבוקר "לבני אין לאן ללכת, כאן הוא גר, כאן משפחתו מתגוררת, לא יתכן כי יום אחד יציגו לילד דף ובו צו גרוש מביתו. ההשלכות של גרוש כזה לקטין בלתי נסבלות. מי יקח אחריות?? מי ידאג לילד?? האלוף ישן טוב עם ילדיו בביתו ובני נזרק לרחוב. לא נוכל לקבל זאת".

  יצוין כי בימים האחרונים מתנהל מסע הסתה חריף ברשתות החברתיות נגד מפקדו של החייל אלאור אזריה, שבחר להתייצב לעדות בבית המשפט הצבאי. בפרקליטות רואים בחומרה את ניסיון הקיצוניים להפיכת המאבק הפוליטי להסתה ישירה נגד מפקדי צה"ל ולוחמיו, ואף מבצעים מעצרים לצורך מיגור התופעה.  0 תגובות