מעבר לאתר המותאם

  השר לפיד בבריטניה: "הנחישות שלנו למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני"

  שלמה ריזל No Comments on השר לפיד בבריטניה: "הנחישות שלנו למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני"

  שר החוץ יאיר לפיד בהצהרה משותפת יחד עם ר"מ בריטניה התייחס לאיום האיראני ואמר, "חברותנו תבוא לידי ביטוי בחודשים הקרובים בנחישות המשותפת שלנו למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני, בכל מחיר. ישראל תמיד תגן על עצמה, אבל אנחנו יודעים שאנחנו לא לבד"

  יאיר לפיד צילום: פלאש 90
  14:53
  18.01.22
  בנצי לייזרוביץ No Comments on המשטרה מתייחסת לפרסום: "השימוש בטכנולוגיה נעשה על פי דין"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר החוץ יאיר לפיד השוהה כעת בבריטניה, יצא היום (שני) בהצהרה מיוחדת עם ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג׳ונסון על רקע פתיחת שיחות הגרעין בין איראן למעצמות בוינה.

  השר לפיד אמר בהצהרה כי "המאבק בין דמוקרטיות שומרות חוק לארגוני טרור רצחניים אינו מאבק בין נרטיבים. זהו מאבק בין טוב לרע. יותר מדי אנשים הגיעו למסקנה שהחזק תמיד טועה, והחלש תמיד צודק. גם כשהחזק הוא דמוקרטיה שומרת חוק כמו בריטניה או ישראל".

  לפיד תקף את נשיא איראן ואמר, "הנשיא החדש של איראן, "הקצב מטהראן", שדן למוות אלפי אנשים, אמר בנאומו הראשון: "תמיד הגנתי על זכויות האדם". הטרוריסטים של החזית העממית לשחרור פלסטין, ששחטו ילדים שישנו במיטותיהם בישראל, טוענים כי הם "לוחמי חופש".

  עוד הוסיף, "אנשי חיזבאללה, שותפים פעילים ברצח של חצי מיליון אזרחים סורים, מדברים על "סובלנות". הם מניחים שבחברות דמוקרטיות, כולם פשוט יעברו לדום מול המילים הקדושות. אנחנו חייבים להוכיח להם שהם טועים. לא כל הרעיונות שווים. לא כל הרעיונות ראויים לכבוד".

  לפיד התייחס ליחסי ישראל בריטניה, "החברות בינינו התבטאה לאחרונה בהחלטת הממשלה להכריז על החמאס כארגון טרור. חברותנו תבוא לידי ביטוי בחודשים הקרובים בנחישות המשותפת שלנו למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני, בכל מחיר. ישראל תמיד תגן על עצמה, אבל אנחנו יודעים שאנחנו לא לבד. והיד שלנו מושטת לשלום".

     0 תגובות