מעבר לאתר המותאם

  גפני: "נצביע בעד איכוני השב"כ בתנאי שכל הקואליציה תצביע בעד"

  איתי גדסי 1 Comment on גפני: "נצביע בעד איכוני השב"כ בתנאי שכל הקואליציה תצביע בעד"
  20:12
  27.01.22
  אסתי פלד No Comments on מנכלי"ת משרד החינוך על מתווה הממלכתי חסידי: "טרם התקבלה החלטה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני הודיע היום (שני) בדיון ועדת הכספים כי יצביע בעד העברות התקציביות (העברות כספים מיעד אחד שנקבע בתקציב המדינה ליעד אחר) כסף שהיה אמור להגיע לעסקים שנפגעו בקורונה ולא מומש בחלקו יעבור למשרד הבריאות להתמודדות עם המגיפה: "אני אצביע בעד ההעברה הזאת, זו העברה של פיקוח נפש" הבהיר גפני.

  גפני הוסיף עם זאת, "אבל אני רוצה לומר משהו בהקשר הזה, לפני שנה היו בעיות גדולות של הקורונה, לא היו עוד חיסונים, ואנחנו מקבלי ההחלטות פחדנו מה הולך לקרות, והייתה התקפה נגד הקואליציה הקודמת שזה הכל פוליטי, שעושים סגרים ואיכוני שב"כ, "קץ הדמקורטיה" אמר אז יאיר לפיד".

  גפני הוסיף וביקר את חברי הממשלה, "היום ברוך השם יש חיסונים והממשלה הזאת עושה הגבלות והתקשורת שותקת. אני מחכה ליום הזה שיעלה יאיר לפיד כאן ויבקש סליחה" הודיע גפני.

  גפני הוסיף ותקף את הציניות של לפיד, "על מה אמרת פוליטי? על מה היו כל הדיבורים הללו?. ואני רוצה לומר לגבי האיכונים, האופוזיציה כולה תצביע בעד, לא בגלל שזה משוש חיינו, אבל בתנאי אחד שהקואליציה כולה תגיע להצביע, אם הקואליציה תביא את כולם, אנחנו האופוזיציה נצביע בעד".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   קואליציה ואופוזיציה בעד איכוני שבכ….
   כולם יקיריי.

   על החתום
   בניטו מ.