מעבר לאתר המותאם
1

יו"ר בל"ד: "לא נמליץ על גנץ ללא התחייבויות ברורות"

ישראל רובין No Comments on יו"ר בל"ד: "לא נמליץ על גנץ ללא התחייבויות ברורות"

יו"ר סיעת בל"ד ברשימה המשותפת ח"כ מטאנס שחאדה אומר כי הרשימה המשותפת לא תמליץ על יו"ר כחול לבן אצל נשיא המדינה ללא תמורה: "לא נקבל החלטות על סמך רמיזות, למדנו מהפעם הקודמת"

Dr Mtanes Shehadeh of the Joint (Arab) List and leader of Balad party speaks at an election campaign event in which the party launched it's Hebrew election campaign in Tel Aviv, August 20, 2019. Photo by Gili Yaari / Flash90 *** Local Caption *** בחירות לכנסת בחירות כלליות קמפיין בחירות הרשימה המשותפת הרשימה הערבית המשותפת רעם תעל בלד חדש מטאנס שחאדה צילום: Flash90
17:46
17.01.21
קובי פינקלר No Comments on בסגר: טיסת חילוץ רפואית מבלגראד לישראל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ניסיונותיו של יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ לקבל את המנדט מהנשיא ולהרכיב ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת נתקלים בקשיים. לאחר שדווח הבוקר (ראשון) כי החכ"ים האוזר והנדל מכחול לבן מתנגדים להקמת ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, עתה מתגלה מכשול נוסף שיקשה על תוכניתו של יו"ר כחול לבן להתממש: חברי הכנסת הערבים לא ישמשו לגנץ 'חותמת גומי' והם רוצים לקבל תמורה על תמיכתם בו, אם לא כן – הם מאיימים שלא ימליצו על גנץ אצל הנשיא.

יו"ר סיעת בל"ד ברשימה המשותפת ח"כ מטאנס שחאדה אומר הבוקר בגל"צ כי "הרשימה המשותפת לא תמליץ על גנץ ללא התחייבויות ברורות", ומוסיף "לא נקבל החלטות על סמך רמיזות, למדנו מהפעם הקודמת".

עוד מוסיף שחאדה, ומפרט חלק מהדרישות והמהלכים אותם יבקשו לקדם בתמורה לתמיכתם: "ביטול חוק קמיניץ וחוק הלאום הם תנאי סף".

"כל חברי הרשימה יקבלו החלטה יחד בימים הקרובים", מסכם יו"ר בל"ד.0 תגובות