מעבר לאתר המותאם
1

רמיסת זכויות: בית המשפט הורה לשדולה לתת תשובה לאחר ההופעה

איתי גדסי No Comments on רמיסת זכויות: בית המשפט הורה לשדולה לתת תשובה לאחר ההופעה

האטימות נמשכת: ביהמ"ש הורה לשדולת הנשים לענות לעתירת ש"ס ארבעה ימים אחרי האירוע

צילום: צילום מסך
21:33
27.10.20
אסתי פלד No Comments on פרופ' מבורך: "מי שיש לו משפחה שתיקח אחריות, עדיף ממחלקה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בית המשפט בנצרת הורה היום (שני) לעיריית עפולה ולשדולת הנשים לענות לעתירת ש"ס עד ל-18.8, כאשר רק אז בית המשפט יחל לדון האם לתת צו ביניים כפי שש"ס מבקשת. כמובן שהאירוע עצמו, אמור להתקיים ארבעה ימים קודם לכן, בתאריך 14.8.

מש"ס נמסר בתגובה: "עושה רושם שבית המשפט החליט לרמוס את זכויות המיעוט החרדי. החלטתו לדון בעתירה ארבעה ימים אחרי מועד האירוע מגוחכת ומנסה לקבור קבורת חמור את זכויותיהם של אזרחים משלמי מיסים שבסך הכל רוצים להינות מאירוע אחד בהפרדה מתוך מאות אירועים שמתקיימים בקיץ. העובדה שהעתירה של שדולת הנשים קיבלה מענה מהיר מבית המשפט (תוך 4 ימים, ומתוכם שישי-שבת ותשעה באב) מוכיחה את המשך האפליה המקוממת נגד ציבור שלם רק בשל אמונתו ואורחות חייו.

ש"ס תמשיך להיאבק בכלים המשפטיים שבידה, כדי לעצור את מופע האטימות וחוסר השווין, ולאפשר לציבור גדול להנות ממופע קיץ בעפולה במועדו מבלי לפגוע באורחות חייו.

כזכור בית המשפט הורה להוריד את ההפרדה המתוכננת, של הזמרים מוטי שטיינמץ וחיים ישראל בעפולה. כמו כן הורה להוריד שלטים המורים על מקומות נפרדים. ההחלטה הביאה לביטולו של המופע שהיה חשוב מאוד לתושבי עפולה החרדיים. בפסק הדין הדרקוני שכלל לא התחשב בצרכי המגזר החרדי הביא למחאה רבתי בכלל המגזרים.0 תגובות