מעבר לאתר המותאם
1

חברת תעופה הפופולרית בקרב משפחות חרדיות – בקשיים

ישראל פריי No Comments on חברת תעופה הפופולרית בקרב משפחות חרדיות – בקשיים

איזיג'ט מדווחת על קשיים כלכליים, בעקבות המצב הביטחוני המעורער בנמלי התעופה הבינלאומיים, ואיומי הטרור המעלים באופן ניכר את הוצאות האבטחה • לדברי מנכ"לית החברה, פיגועי הטרור גורמים לצניחה מיידית בביקושים לטיסות

צילום: ויקיפדיה
איזי ג'ט הייתה בין החברות שהובילו את מהפכת הלואו קוסט בענף התעופה, והפכה לחברה הרביעית בגודלה בעולם מבחינת מספר נוסעים
22:11
06.07.20
אליהו גרין No Comments on חדשות התעשייה: תכירו את 'לייבל'ה בעל הפתק' • האזינו וצפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חברת התעופה איזיג'ט מדווחת על קשיים כלכליים, בעקבות המצב הביטחוני המעורער בנמלי התעופה הבינלאומיים, ואיומי הטרור המעלים באופן ניכר את הוצאות האבטחה המושתות עליה.

ביום שישי נפלה מניית החברה בכ- 6% במסחר בבורסת לונדון, והיא הודיעה כי חולשה בביטחון הצרכנים מצד אחד, ומאידך רמה גבוהה במיוחד של שיבושי טיסות – מקשים עליה לצפות את היקף פעילותה העסקית בחודשים הקרובים.

מנכ״לית החברה מנתה בין היתר כדוגמאות לשינויים ולהשפעות השליליות על הענף, את הכרזת טורקיה על מצב חירום במדינה ואת מתקפות הטרור, שלדבריה מורידים בחדות את החשק והדרישה לטיסות.

איזי ג'ט הייתה בין החברות הראשונות שהובילו את מהפכת הלואו קוסט בענף התעופה, והפכה לחברה הרביעית בגודלה בעולם מבחינת מספר נוסעים.

לפני כמה שנים החלה לפעול בישראל, והפכה לפופולרית בקרב משפחות חרדיות הטסות ללונדון לביקורים ולשמחות משפחתיות, שנהנים ממחירים זולים בחברת הלואו קוסט, מחירים עליהם היה קשה אפילו לחלום בחברות הוותיקות.0 תגובות