הותר לפרסום: 12 ישראלים בטיסה מדובאי נחתו במלזיה

  שלמה ריזל No Comments on הותר לפרסום: 12 ישראלים בטיסה מדובאי נחתו במלזיה

  מטוס שעשה דרכו מדובאי לסינגפור ועליו 12 ישראלים נחת הבוקר נחיתה לא מתוכננת במלזיה, עמה אין לישראל יחסים דיפלומטיים. כעבור מספר שעות המריאו הישראלים בשלום בחזרה לישראל

  מטוס. ארכיון צילום: פלאש 90
  13:33
  21.05.24
  עפר גדנקן No Comments on אלקטרה A אינוורטר – עכשיו באישור משמרת השבת

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הותר לפרסום: הבוקר (רביעי) התקבל במשרד החוץ דיווח על טיסת Emirates 354 שעשתה דרכה מדובאי לסינגפור ונדרשה לבצע נחיתה לא מתוכננת במלזיה, זאת עקב תנאי מזג אוויר קשים. על המטוס היו באותה העת 12 ישראלים.

  בהנחיית שר החוץ אלי כהן, קיים במהלך היום מנכ"ל המשרד רונן לוי (מעוז) הערכות מצב שוטפות עם המחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי, מרכז מצב והנציגויות הישראליות בדובאי ובסינגפור על מנת לוודא כי לכל הישראלים שלום.

  בין השאר פעלו נציגי משרד החוץ מול חברת התעופה על מנת ליצור קשר עם אחד הנוסעים הישראלים בטיסה ולוודא כי לכל הישראלים שלום.

  במהלך שהותם על אדמת מלזיה לא נדרשו נוסעי המטוס לרדת ממנו ולאחר כחמש שעות של המתנה על מסלול ההמראה, יצאה הטיסה שוב בדרכה לסינגפור.

  שר החוץ אלי כהן: "משרד החוץ ממשיך לפעול לטובת האזרח הישראלי במקרים יוצאי דופן כמו זה. מרגע היוודע דבר האירוע הנחיתי את מנכ"ל המשרד רונן לוי (מעוז) לפעול לפתרון האירוע ולוודא כי לכל הישראלים שלום".

  מחברת אמירייטס נמסר: "תנאי מזג אוויר קשים מעל מזרח אסיה גרמו להסטת טיסה EK354 (בקו דובאי-סינגפור) לקואלה לומפור. הטיסה המריא בשעה 19:00 (שעון מקומי) לסינגפור, ואנו עושים מאמצים רבים כדי להביא את הנוסעים שלנו ליעדם הסופי בהקדם האפשרי. אנו מתנצלים על כל אי נוחות שנגרמה, אך בטיחות הנוסעים שלנו היא בעדיפות עליונה".  0 תגובות