דאגה: פשיטה נרחבת של ארגונים מיסיונריים מקנדה ברחבי הארץ

  המיסיונרים מגיעים לבתים בצוותות של שלשה אנשים, כאשר כל צוות בנוי משני מיסיונרים זרים ומיסיונר דובר עברית שמתלווה אליהם
  משה נתנאל | תמונת אילוסטרציה 1 Comment on דאגה: פשיטה נרחבת של ארגונים מיסיונריים מקנדה ברחבי הארץ

  עשרות מיסיונרים מקנדה, חברי כת עדי ה' שהגיעו במיוחד לארץ למסע מיסיונרי, פושטים בשבועיים האחרונים על לפחות עשר ערים בכל רחבי הארץ, במטרה להטיף לנצרות • הם מעמידים סטנדים במקומות ציבוריים, עוברים מדלת לדלת ומבקשים לשוחח "על החיים ומשמעותם"

  הטבלה לנצרות רח"ל | אילוסטרציה
  המיסיונרים מגיעים לבתים בצוותות של שלשה אנשים, כאשר כל צוות בנוי משני מיסיונרים זרים ומיסיונר דובר עברית שמתלווה אליהם
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בימים אלו מתחולל מסע שמד מיסיונרי רחב היקף על ידי כת עדי ה' בכל רחבי הארץ. במסגרת הקמפיין של הכת הנוצרית, עוברים עשרות מיסיונרים מדלת לדלת. הם פעילים בלפחות עשר ערים מרכזיות ברחבי הארץ תוך שהם מבקשים מהדיירים להכניסם פנימה כדי לשוחח על "החיים ומשמעותם".

  עד כה נצפו צוותות המיסיונרים בירושלים, תל אביב, רחובות, בת ים, חולון, יהוד, נתניה, יוקנעם וטבריה עילית. על היקף הפריסה המיסיונרית בארץ מעידה גם העובדה שמדי יום ביומו מתקבלות עשרות פניות חדשות של יהודים מכל חוגי הקשת לארגונים שעוסקים במיגור המיסיון. בפיהם של יהודים אלו עדויות על המיסיונרים מכת עדי ה' שמתדפקים על דלתותיהם. לא מעטים מהפונים סיפרו כי כשחזרו לביתם בסוף היום, מצאו חומר מיסיונרי תחוב מתחת לדלת. מה שמלמד כי בקמפיין זה המיסיונרים נחושים מאוד להגיע לכמה שיותר בתי-אב בישראל.

  מהעדויות עולה כי המיסיונרים מגיעים לבתים בצוותות של שלשה אנשים, כאשר כל צוות בנוי משני מיסיונרים זרים ומיסיונר דובר עברית שמתלווה אליהם. המיסיונרים אף הגדילו לעשות כשהעמידו סטנדים עמוסים לעייפה בחומר מיסיונרי במקומות הומי אדם, תוך שהם מציינים במקום בולט כי החומר מחולק בחינם.

  פעילי יד לאחים שעיבו את השורות והועמדו בכוננות כבר ביומו הראשון של הקמפיין, מגיעים מיד לכל מקום אליו הם נשלחים על ידי מוקד החירום שמנקז אליו את הפניות הרבות, כשהם מזהירים את תושבי הערים על מטרתם הסופית של המיסיונרים. פעמים רבות, גורמת עובדה זו למיסיונרים להבין שמלחמתם אבודה והם חוזרים כלעומת שבאו.

  הארגון יצא גם השבוע בקמפיין נגדי הכולל פרסום מודעות חוצות ומודעות בעיתונים המקומיים בכל הערים הללו, כדי להזהיר את התושבים מהקמפיין המיסיונרי. במודעות הנושאות את הכותרת "נבחרתם כמטרה", בעברית וברוסית, מוזהרים התושבים מפני הקמפיין המיסיונרי המתנהל באזורם ונקראים שלא להתפתות אחר מתק השפתיים המיסיונרי.  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   לא יאומן שזה מה שקורה במדינת היהודים