אוהד, דדיה ועוזיה צדוק על במה אחת • גלריה ווידאו

  המופע נפתח בקטע וירטואוזי של אמן הכינור היהודי אירי דניאל אהביאל שהיפנט את כל הנוכחים במחרוזת ניגונים חסידיים ועממיים שחברו יחדיו ליצירה אחת מוזיקלית ומיוחדת
  דוד קליגר 8 Comment on אוהד, דדיה ועוזיה צדוק על במה אחת • גלריה ווידאו

  גולת הכותרת כמובן, הייתה דואט משותף של כלל האמנים לשירו המופלא של ר' שלמה יהודה רכניץ, 'מדוע', אותו הקדיש אוהד לנפגעי תאונת הדרכים הקטלנית שאירעה השבוע ולכל נפגעי הטרור מהתקופה האחרונה

  צילום: ישראל ברדוגו
  המופע נפתח בקטע וירטואוזי של אמן הכינור היהודי אירי דניאל אהביאל שהיפנט את כל הנוכחים במחרוזת ניגונים חסידיים ועממיים שחברו יחדיו ליצירה אחת מוזיקלית ומיוחדת
  14:05
  29.02.24
  הפוך על הפוך No Comments on חיפושי הנעדרת בצפת: "החפ"ק פעיל 24 שעות ביממה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אמש זה קרה שוב. מספר חודשים לאחר שחנך את מופע 'סגולה' בבנייני האומה בירושלים, חזר אוהד מושקוביץ מסבב הופעות בחו"ל ועלה שוב על הבמה, שוב בירושלים, והפעם במופע מיוחד לטובת מוסדות 'תולדות ניסים'. בזה אחר זה עלו על הבמה מיטב האמנים המשתתפים במופע, ונתנו כל אחד את חלקו עבור הערב המופלא כשכולם מלווים בהרכב נגנים סימפוני מורחב בניצוחו של גרשון פריישטט.

  המופע נפתח בקטע וירטואוזי של אמן הכינור היהודי אירי דניאל אהביאל שהיפנט את כל הנוכחים במחרוזת ניגונים חסידיים ועממיים שחברו יחדיו ליצירה אחת מוזיקלית ומיוחדת.

  אחריו עלה הילד עוזיה צדוק שבקולו המתוק והערב ריגש כל אוזן כפי שרק הוא יודע לעשות. לקטע הבא כבר הצטרף אליו איציק דדיה ויחדיו הם נתנו את הגרסה שלהם ללחן היפהפה של אייבי רוטנברג על המילים "הבט משמיים וראה", כמה שמילים אלו מתאימות לתקופה הלא פשוטה שעוברת על עם ישראל.

  ואז הגיע הזמן למנה העיקרית: לקול תשואות הנוכחים עלה אל הבמה אוהד מושקוביץ, ובדואט משותף עם איציק דדיה הם ביצעו את 'אדתניא' – הגרסה המיוחדת לשני הלהיטים הגדולים של גדול המלחינים יוסי גרין, 'תניא' ו'אדרבה'. קול הטנור האדיר של אוהד יחד עם היכולות הווקאליות של איציק, הניבו יצירה מיוחדת ומרגשת. מיד אחריהם עלתה להקת 'קינדרלעך' והקפיצה את הנוכחים במחרוזת שירים עליזה.

  את הערב המיוחד כיבד בנוכחותו הרה"ג רבי דוד חנניה פינטו שליט"א שבא להעניק מברכותיו לתומכי מוסדות 'תולדות ניסים' בראשות הרב אריאל ביג'אוי שליט"א. ראש עיריית ירושלים שלח אף הוא את ברכותיו באמצעות סגנו, הרב צביקה כהן הי"ו, וכן מנכ"ל תנועת אל המעיין הרב חיים ביטון הי"ו שהזכיר אף הוא את פעילותם המפוארת של המוסדות.

  ומרגע שתמו הברכות, חזר אל הבמה אוהד מושקוביץ וביצע יחד עם התזמורת הנפלאה את מיטב להיטי האלבום 'סגולה' כשגולת הכותרת כמובן, הייתה דואט משותף של כלל האמנים לשירו המופלא של ר' שלמה יהודה רכניץ, 'מדוע', אותו הקדיש אוהד לנפגעי תאונת הדרכים הקטלנית שאירעה השבוע ולכל נפגעי הטרור מהתקופה האחרונה.


  BAR_4223

  תזמורת

  עוזיה צדוק

  BAR_4253

  BAR_4273

  BAR_4291

  BAR_4378

  גרשון פרישטט

  איציק דדיה

  BAR_5213

  דניאל אהביאל

  BAR_4641

  BAR_4553

  BAR_4497

  BAR_5349  8 תגובות

  מיין תגובות
  1. 8

   קודם כל שיגיד פדידה מה נסגר עם הקול הבא?????????????????????????

  2. 7

   וואו אלווווווווווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!
   איפה זה היה??

  3. 6

   שימו לב שדדיה האלוף עושה את העבודה הכי טובה פה!!!!!!
   אין עליך איציק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. 5

   בווידאו השני שמצורף לווידאו זה- שאוהד ודדיה שרים יחד, כ"כ כ"כ מוצלח.
   אנחנו יושבים מרותקים, עד לרגע האחרון כשדדיה מסיים באקורד מז'ור כשכל התזמורת מסיימת במינור…………….. וכולנו צועקים "לללמממממהההה"????
   אבל לא נורא, זה לא כ"כ בלט, והוא התכוון לטוב….
   אוהבים אתכם, תעשו עוד דואטים יחד, שילוב מוצלח ביותר!!!

  5. 4

   איפה קינדרלעך????????????????

   1. קנדרלעך זה אלו עם החליפות בצבע חרדל!! חמודים!

  6. 3

   עוזיה צדוק יימלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!