הפרשן הכלכלי חשף את איש העסקים שניסה לשחד אותו

  דוד לזר 1 Comment on הפרשן הכלכלי חשף את איש העסקים שניסה לשחד אותו
  10:08
  21.02.24
  מוטי הלפרין No Comments on מנחם שפירא ראש העיר? המהלך המפתיע נגד זייברט

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הפרשן הכלכלי של ערוץ 10 מתן חודורוב, חשף אמש (רביעי) ברשת החברתית מקרה על יזם נדל"ן בכיר ומוכר שניסה "לשחד" אותו בתמורה לחשיפה של עסקיו בערוץ 10.

  חודורוב חשף את הדברים וכתב, "יצאתי הבוקר המום מפגישה עם יזם נדל"ן בכיר ומוכר, שהציע לי טובת הנאה – לא פחות – תמורת שילוב תכנים מסחריים מטעמו, בשידורי 'חדשות 10' וכאן בעמוד הפייסבוק שלי. בין היתר הוא ביקש ממני להמליץ ב"אגביות" מול המצלמות (ובניגוד מחריד לכל כללי האתיקה) על קרן פיננסית חדשה שישיק בקרוב, כפלטפורמת השקעה אטרקטיבית, תמורת אחוזים שאגרוף כביכול מהרווחים שיצטברו בה".

  בהמשך כתב כי "אותו יזם גם סיפר שפנה לשני אנשי ציבור נוספים, לפחות אחד מהם הביע לדבריו עניין בשיתוף פעולה עם השיטה המושחתת הזו. משמעות ההצעה מבחינתי הייתה למעול באמונכם – הצופים היקרים שבוטחים ביושרת האינפורמציה שאני מוסר – ולהשתמש בקרדיט שצברתי לאורך יותר מעשור, כדי להחדיר בסתר תוכן שיווקי לכלי תקשורת מרכזי".

  "זה לא עלה על דעתי לרגע, "המשיך חודורוב, "לכן עדכנתי מיד את מנכ"ל חברת החדשות, גולן יוכפז, ובהתייעצות עמו יצאתי לתעד (שלא כדרכי) את המפגש במצלמה נסתרת, כשבסמוך לה הקלטתי כמה שיחות טלפון עם היזם כדי לדלות ממנו פרטים. חלקים נבחרים מתוך החומר נחשוף בפניכם בקרוב, אבל בינתיים חשוב לי שתדעו: אנחנו, אני, ב"חדשות 10" לעולם לא נמכור את אמונכם תמורת אחוזים בשום קרן, אצלנו עובדים רק בשבילכם ולא עבור אף יזם נדל"ן".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   או שכן או שלא
   אולי השדרן פשוט בחר לשווק את עצמו וללכת על בטוח במקום לשווק את איש הנדל"ן ללסכן את הקריירה שלו?
   לגופו של עניין אם זה לא מבויים באמת מדובר במעשה מושחת