"מקומם שאני נאלץ להילחם על חפותי בתיק שזוכיתי ממנו"

  כל אחד צריך להכיר את תפקידו, ואני לא מופקד על בעיות החוץ והבטחון, בקבינט אני אומר את דעתי בצורה הברורה ביותר
  אבי יעקב 2 Comment on "מקומם שאני נאלץ להילחם על חפותי בתיק שזוכיתי ממנו"
  צילום: יח"צ
  כל אחד צריך להכיר את תפקידו, ואני לא מופקד על בעיות החוץ והבטחון, בקבינט אני אומר את דעתי בצורה הברורה ביותר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי אומר הבוקר למרדכי לביא בתוכנית מהדורת הבוקר לאחר פיגועי הטרור האכזריים בימים האחרונים כי "אין לנו הרבה פתרונות נגד מפגע בודד, אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים, צריכים להיות מודעים והמשימה שלנו שהכלכלה והחיים ימשיכו. אני לא מקבל את הטענות של ענישה קולקטיבית".

  למה לא ענישה קולקטיבית?

  קח נתונים. כמה פיגועים יש וכמה הם ביחס לאוכלוסיה. כל יום יש פה 60 או 70 אלף פועלים ובינתיים אולי אחד מהם רצח. המשימה היא לחיות ולנהל את זה ובמקביל לשמור על הביטחון. כוחות הביטחון פרוסים כמעט על הקצה.

  אין ספק שלומדי התורה צריכים לעשות מאמצים עוד יותר גדולים בלימוד תורה ובשמירת מצוות. אנחנו רואים את המחלות והמגפות, את האסונות שבאים לציבור שלנו וזה זמן לחשבון.

  אולי במקום לטפל במחירים של תחבורה תיכנס למשא ומתן מול הערבים

  כל אחד במשימתו. כעת אני שר הפנים ויש לי אחריות גדולה על המגזר הערבי שהוא יישאר נאמן למדינה. כל אחד צריך להכיר את תפקידו, ואני לא מופקד על בעיות החוץ והבטחון, בקבינט אני אומר את דעתי בצורה הברורה ביותר אבל אני חלק מממשלה. המשימות שלי כעת הוא להגדיל את עולם התורה הספרדי וצוואתו של מרן שהייתה לדאוג לשכבות החלשות.

  השגת את ייעודך ואף אחד בתקשורת לא מפרגן יותר מדי…

  לא לחינם אומרים הקב"ה ישלם שכרם…הייתה לי שמחה גדולה אתמול עם ההטבה של 650 מליון שקל, זה לא מקבל את הביטוי הגדול כפי שהיה צריך לקבל אבל בעוד כמה ימים שכל משפחה תראה את ההנחה הזו היא תבין. בעוד כמה ימים נביא את ההנחה במים.

  ועוד שלושה חודשים יגידו אין כסף ויבטלו

  עשינו מנגנונים שאי אפשר לבטל את זה. גם גפני שם אתמול עוד שתי מקדמי בטחון שיפריעו לבטל את החקיקה הזו.

  ומה הדבר הבא?

  בשבוע הבא אני מביא את ההנחה למים שזה עוד 300 מליון ש"ח, ס"ה מיליארד ש"ח הנחה.

  לפני הבחירות הבטחתי מע"מ על אוכל

  הצהרתי הצהרות אבל בהסכם הקואליציוני ראינו שזה לא ישים. כמו המע"מ על הפירות וירקות שמי שמרוויח זה הסוחרים. אמרתי שיהיה מע"מ על מוצרים שפיקוח אבל בחשבון שעשינו גילינו שמשפחה תרוויח 29 ש"ח לחודש כי רוב המוצרים הולכים לצבא, בתי מלון ומסעדות. הגעתי למסקנה טובה לדברים שמי שמשתמש בהם בעיקר אלו השכבות החלשות.

  איך הרגשת שהושבעת למשרד הפנים והתקשורת חגגה על זה

  אני מלמד זכות עליהם כי יש חוסר מודעות. מקרה שהיה לפני חצי יובל ואנשים לא מבינים על מה זה. מישהו זרק אמירה פופוליסטית שדרעי חזר לזירת הפשע וכולם הצטרפו. אנשים שוכחים שהכתב אישום הקשה בן שישה אישומים בנושא משרד הפנים וזוכיתי מזה, זה הכתב האישום הציבורי שלי, מה שהורשעתי שזה בתיק האישי. בית המשפט אמר שכל מה שעשיתי במשרד הפנים עשיתי כדין.

  כשהייתי שר הפנים מרדכי גילת התחיל עם כתבות שאני מעביר כסף למוסדות דת ואחר כך הגיעה מבקרת המדינה עם דו"ח שממנו נולד כתב האישום הציבורי שמשם זוכיתי מכל האישומים של כתב האישום הזה. אני חושב שברגע שיש אישור שאני יכול להיות שר זה לא משנה באיזה משרד אתה.

  יהיה חוק נורבגי בש"ס?

  יהיה. חשוב שיכנס עוד כח לכנסת. לא עוד זמן רב מקווה שבשבועות הקרובים.  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   נכון זה מקומם
   וזה קורה כי לדרעי לא קוראים אהוד ברק ואפילו לא אולמרט
   בחוקי מדינת ישראל יש שווים יותר ויש ששווים פחות
   חד משמעי!