השר בן צור: "דרעי מבוגר אחראי שחף ממנטרות פוליטיות"

  אבי בלום No Comments on השר בן צור: "דרעי מבוגר אחראי שחף ממנטרות פוליטיות"

  "לא שותפים לאמירות של בן גביר, דרעי הוא המבוגר האחראי": הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת עו"ד אבי בלום התראיין שר העבודה יואב בן צור שהתייחס גם למגעים לעסקה ואמר: "מי שלא מכיר את הפרטים לא יכול לקבל החלטות. גם השרים שמתראיינים ומדברים על העסקה לא מכירים את הפרטים"

  השר יואב בן צור צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  שר העבודה יואב בן צור שוחח הערב עם עו"ד אבי בלום ב'מהדורה המרכזית' והתייחס לדבריו של השר בן גביר נגד הנשיא ביידן: "ש"ס היא מפלגה מתונה בדעותיה. דרעי יושב בקבינט המלחמה ויודע מה לומר למי. אנחנו לא שותפים לאמירות של בן גביר ואני שומע שגם במפלגה שלו עצמו יש קולות שהסתייגו מהן"

  על המגעים לעסקת חטופים: "אנחנו לא מכירים את הפרטים באשר להצעות השונות של העסקה, כל אחד מפרשן על דעת עצמו אבל לאף אחד אין מושג. גם השרים שמתראיינים ומדברים על העסקה לא מכירים את הפרטים. השר אמסלם הודה בעצמו שהוא שמע את הפרטים בחדשות ולא בממשלה. מי שלא מכיר את הפרטים לא יכול לקבל החלטות. אני סומך על יו"ר ש"ס שהוא המבוגר האחראי בקבינט המלחמה. דרעי חף ממנטרות פוליטיות".

  בהמשך מתח בן צור ביקורות על המערכת הצבאית שעשו דיון עם עצמם ולא עדכנו את הדרג המדיני, אלו שישנו בלילה ואלו שקמו ולא דיווחו על מה שהיו צריכים לדווח, לדבריו.

  על הבחירות לרבנות הראשית: "כשיושלם הפאזל של הגוף הבוחר ויהיה תאריך לבחירות – המועצה תחליט במי תתמוך ש"ס מבין כל המועמדים". על מינוי דיינים מקורבים: "אנחנו עדיין לא יודעים מי יהיה, כרגע יש רשימה ארוכה מאוד ועדיין לא נבחר אף אחד"

     0 תגובות