הרמטכ"ל: "מוכנים להסתכן גם למען גופות חטופים"

  קובי פינקלר 3 Comment on הרמטכ"ל: "מוכנים להסתכן גם למען גופות חטופים"

  הרמטכ״ל בלב ג'באליה: ״אנחנו רוצים להביא את החטופים שלנו חיים הביתה, ולהביא את החטופים שלצערנו אינם בין החיים חזרה לקבר ישראל. אנחנו מוכנים לעשות גם מבצעים מסוכנים ומסובכים כדי להביא גופות של חטופים"

  צילום: דובר צהל
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הרמטכ״ל, רב-אלוף הרצי הלוי, ביקר היום (שלישי) בלב ג'באליה, שברצועת עזה, ופגש את המפקדים שהשתתפו במבצע חילוץ גופות החטופים לישראל. הרמטכ"ל קיים הערכת מצב וסיור עם מפקד פיקוד הדרום, אלוף ירון פינקלמן, מפקד אוגדה 98, תת-אלוף דן גולדפוס ומפקדי החטיבות.

  הלוי: "אנחנו במלחמה שאמרנו בהתחלה שהיא תהיה ממושכת. התחפרו כאן שנים להגנה, ולא מפרקים את זה בשבוע וגם לא בחודש. המשימה כפי שמפקד הפיקוד אמר היא להרוג כמה שיותר מפקדים, כמה שיותר מחבלים, להשמיד את התשתיות.

  "הלחץ הזה, אנחנו מאוד רוצים, יעזור לנו גם ללחוץ להביא חטופים חיים ואנחנו מוכנים לעשות גם מבצעים מסוכנים ומסובכים כדי להביא גופות של חטופים שלנו חזרה לקבר ישראל. יש לזה ערך גדול מאוד ואני אומר לכם תדברו עם הלוחמים על הדברים האלה. אנחנו מפרקים את הזרוע הצבאית של החמאס, אנחנו רוצים להביא את החטופים שלנו חיים הביתה, ואנחנו רוצים להביא את החטופים שלצערנו אינם בין החיים חזרה לקבר ישראל. אלו משימות מאוד חשובות.

  ,המסר הזה שגם אם היה כאן מקום שלא הגענו אליו בפעם הקודמת, ואנחנו עכשיו מגיעים אליו, אין מקום ולא משנה כמה מטענים הוא הכניס בקיר וכמה פירים הוא מלכד – אין מקום שיעמוד בהתקפה של צק"ח של צה״ל״.  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   אסור להסתכן למען גופות חטופים – זה נגד התורה וזה סיכון מיותר.
   כמובן שיש להילחם למען המדינה ולמגר את הטרור והחמס, אבל אסור לסכן למען גופות , לא משנה של מי.

  2. 2

   הרצל מה אתה אומר ????? באמא שלך
   אתה עושה טובה ?????? לא יכול לנצח תן למקצוענים לנצח ולך הביתה שמאלן ארור חלאה שמאלנית
   דם נרצחים וחטופים על ידך שחכת ????? אתה האשם העיקרי עם פיקודיך ומפקדך הארור גלנט גנץ השופטים והפרקליטות

  3. 1

   מניין שמותר לסכן חיי אדם להצלת גופות?