מעבר לאתר המותאם  מה שמעניין
  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  ארי טננבוים

  כתיבת תגובה

  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  ארי טננבוים

  כתיבת תגובה

  תגובות
  • שמואל 13.06.21
   פצצה של שיר,פצצה של זמר,תמשיך הלאה ותביא לנו להיטים רבים נוספים!עלה והצלח!
  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  ארי טננבוים

  כתיבת תגובה

  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  ארי טננבוים

  כתיבת תגובה

  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  צבי וייס

  כתיבת תגובה

  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  צבי וייס

  כתיבת תגובה

  א' תמוז התשפ"א
  11.06.21
  יונתן שורק
  Array

  כתיבת תגובה

  תגובות
  • אנונימי 12.06.21
   חזק
  • מאזינה.................... 11.06.21
   תקשיב אתה מממשששש מעורר אותי אישית!! וזה פשוט מדהיים! אתה מצליח לגעת ללב בעניין הזה!! ווהזכויות שלךך תודה רבההה רבהההה פשוט אדם יקר!!!!!!!!
  • אנונימי 11.06.21
   מדהים
  • פלוני 11.06.21
   חזק יעקב כל הכבוד תמשיך הלאה !
  • אלי 11.06.21
   היא רק חזרה בתשובה, נערה אמריקנית מקליפורניה. היא כבר לומדת במדרשה לנערות כמוה, אבל אמא שלה, היא עדיין לא השלימה עם הצעד שלה וכל ביקור בבית בקליפורניה הפך סאגה של מריבות והתכתשויות ביניהן. ״זהו, אני מנתקת קשר עם אמא שלי!״ אמרה לחברותיה, ״אם היא לא מקבלת אותי, אני לא אקבל אותה״. החברות הפצירו בה: ״זו החלטה גורלית, גשי אל הרבי, ספרי לו, התייעצי עימו״. היא נענתה. בחדרו של הרבי, כולה חרדת קודש סיפרה לרבי על ההחלטה. ואז עשה הרבי דבר לא שגרתי, הוא החל לדבר על עצמו, על גדולתו ועל כבודו: ״היית פה בשבת? ראית את האלפים שמקשיבים לכל מוצא פי? שמת לב איך הם מכבדים אותי? ראית איך בהינף יד כולם רוקדים? בטח גם ידוע לך, שכל אחד מהחסידים שם, אם רק ארצה, במו פי אשלח אותם לשליחות לכל קצה בעולם, והם יסעו מייד?״ ״כן רבי, ראיתי הכל״. ענתה הנערה, מופתעת מהדברים 'המתנשאים' על גבול הגאווה. ובכן, אמר לה הרבי, אני מוכן לוותר על כל זה, על הכל!! בשביל לזכות ולפגוש את אמא שלי ז״ל ולו רק פעם אחת. ואת, את יכולה לעלות על טיסה בכל שעה ולפגוש את אמא שלך, ואת ככה מוותרת? אז קשה לכן קצת. בעזרת ה׳ תמצאו את הדרך המתאימה, אבל לוותר על אמא? לא! ממש לא!
  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  איתי גדסי

  כתיבת תגובה

  תגובות
  • שג 13.06.21
   חזק וברוך אוהבים אותך הרב דרעי!!! תמשיך לעשות חיל, ומחכים לראשות ממשלתך
  • הורים - אהל חיה 13.06.21
   נכון, וגם המלחמה על "אהל חיה", זה גם עוול
  ג' תמוז התשפ"א
  13.06.21
  אבי רבינא

  כתיבת תגובה

  תגובות
  • אנונימי 13.06.21
   יאיר, לא אתה צריך לבקש סליחה מאמא שלך! אמא שלך צריכה לבקש סליחה מסבא שלה הגאון הרב שלמה זלמן קליין זצ"ל שהיה במשך שישים שנים אב בית דין בקהילת קדש סילאדי-טשעה והגליל (בטרנסילבניה). נכדו של הגאון רבי שמואל שמעלקא קליין זצ"ל, אב בי"ד בלקן, לאבא של אמא שלך (סבא שלך, יאיר) דוד גלעדי (קליין)היו שבעה-עשר אחים ואחיות איזה מזל היה לך שאתה צאצא של רבה של סילאג'צ'ה ולא של אחד כמותך! אחד כמוך הרי היה כבר אז מבקש לעקור את הכל, פועל לעצירת הילודה בעם היהודי, ואתה יאיר ברמת סבירות גבוה לא היית בכלל נולד, שלא לומר אם היה יוצא כבר אז חוק ברית הזוגיות ושאר חוקי סדום חולניים מבית מדרשך, לא היה שום זכר ושארית לבית אימך, ועכשיו שקמת וכינסת בחציפות את כל משנאי בני התורה, עם חוקים שלא באו אלא ללעוג ולבוש לערכם של לומדי התורה, אבדה התקווה שלך ושל חבריך, וכפי שכתב סבא רבא שלך בספר "ליקוטי שלמה ספר האסיף" , בפרשת נח, בעניין כבוד לחכמים לומדי התורה והצדיקים: אמנם הקדוש ברוך הוא מצפה לתשובתם של רשעים... אמנם אם אין להשם יתברך שום ציפיה לזה שהרשעים יחזרו בתשובה, מה לו להמתין עוד, אז הקדוש ברוך הוא מאבד אותם, ועל זה נאמר (משלי יא,י) – באבד רשעים רנה. .... כל זמן אשר עם השם מכבדים נביאיהם וצדיקיהם וחכמיהם... אז יש להקדוש ברוך הוא לצפות שהרשע ישוב בתשובה.. אמנם אם אין הצדיק מכובד אצל הרשע כלל, ואדרבא נמבז ונמאס הוא אצלוף אז בודאי אין שום שיפיה להקדוש ברוך הוא שהרשע יחזור בתשובה..." ועל טענתך יאיר, בדבר היות בני התורה פרזיטים כשלונך ולשון חבריך, אדרבה יבואו דברי זקנך ויאמרו מי נסמך על מי ומי הוא נטל על מי: "והנה יש ערבות לטובה ויש ערבות לרעה. דהנה זכותם של הצדיקים מגין על הרשעים ובעון הרשעים הצדיקים נתפסים" (ספר צרור החיים, דרוש לחג הסוכות עמוד תקס"א). יאיר, זכותם של זקניך וזכות הצדיקים בני דורם ושבכל הדורות יעמדו לנו ויצילו אותנו ממך ומחבריך!