מעבר לאתר המותאם

7 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 7

  אין כמו אבוטבול הוא יהיה ראש העיר הבא
  שיתפוצצו כולם ה שהו עשה אף אחד בעשרות השנים האחרונות לא עשה חזק ואמץ!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 6

  יש בעיה בתפיסה של ראש העיר משה אבוטבול!!!! עיר תורנית זה נפלא, המסורת היהודית נפלאה ומופלאה!!!! אבל בואו לבקר בבית שמש, העיר ה"תורנית של אבוטבול" מסתגרת, מתבדלת, מזלזלת בכל ערך שלא שייך להם, ודואגת באמת אך ורק לצרכים שלה.
  אין פה ראש עיר של כולם!!!! ספריה ציבורית הולכת להיסגר, מבנים ציבוריים עומדים נטושים בגלל לחץ של קיצוניים, פרוייקטים שיכלו לפתח את העיר ולהצעיד אותה קדימה לא עומדים בכלל על סדר היום. איזה 5 שנים טובות?! למי?!
  הקמפיין בבית שמש הוא לא קמפיין בירושלים, כי פה יש אהבה גדולה ליהדות, לא שונאים אף אחד. אלי כהן יהיה ראש עיר מצויין לחרדים שאוהבים את כל עם ישראל ולא שאוהבים רק את עצמם.

 3. 5

  ספין תקשורתי שיתביישו החרדים מי אלו כול המרנין למיניהם שיפסלו מועמד עקב היותו חילוני "חילול ה'" בושה וחרפה מי שבוחר באבוטבול מוכר את העיר לחרדים הקיצונים, החילונים לא קיימים בלקסיקון שלהם אנחנו החילונים נחשבים גויים בעיניהם ,לכול המתנדנדים ראו הוזהרתם,

 4. 4

  זה משה גלסנר או בנצי לזרוביץ? או מישו אחר בכלל…?

 5. 3

  אבוטבול שחקן טוב – אבל גם ראש עיר מעולה, עם כל המגרעות והבעיות שיש בעיר המורכבת.
  הלוואי וייבחר שוב.

 6. 2

  יש אחד שם שהוא שחקן בסרט משחק כפול מי שמכיר