מעבר לאתר המותאם

פרופיל • שמעון גפסו – נצרת עילית

אסתי פלד 1 Comment on פרופיל • שמעון גפסו – נצרת עילית

שמעון גפסו, בן 54, נשוי לשמחה ואב לאלירן, יהונתן, דניאל ודורון. נולד בטוניס ועלה עם משפחתו מצרפת בגיל 10 היישר לנצרת עילית.

אביו עסק בצורפות וכך גם הוא. גפסו ניהלבעקבותיו את מפעל התכשיטים "האחים לדר" בנצרת עילית. את שירותי הצבאי עשה בצנחנים, גדוד 202 ושירת במילואים במסייעת של החטיבה.

חבר מרכז הליכוד משנת 2001. חבר מועצת עיריית נצרת עילית משנת 2002. עבד כיועץ בכיר לשר הממונה על השירותים החשאיים , ד"ר עוזי לנדאו, בשנים 2004-2005. בשנת 2005 לקח חלק בניהול מטה המאבק בתהליך ההתנתקות יחד עם ד"ר עוזי לנדאו.

בשנים 2006-2008 שימש כמנהל במפעל "תוסף" אשר בא"ת אלון תבור.

ב-2008 נבחר לכהן כראש עיריית נצרת עילית. בימים אלו מתמודד לקדנציה שניה כראש עיריית נצרת עילית.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    נדבך חשוב שלא הוזכר ברקורד של מר גפסו כי הוא עומד בימים אלו למשפט פלילי על קבלת שוחד ועומדים השבוע להגיש נגדו 2 כתבי אישום נוספים חמורים ביותר על קשירת קשר עם משפחות פשע , סחיטה ואיומים , הפרת אמונים וכד' צריך לציין כי כתבי האישום אינם מבישים עבריניים מהליגה הלאומית , בימים אלו מתנהל הליך בבית המשפט העליון שיביא כנראה לפסילתו של גפסו מלהתמודד בבחירות הקרובות ,