מעבר לאתר המותאם

הרב יוסף בסר סופד לבנו: "לעולם לא נשכח אותו הוא היה יהלום קדוש"

אסתי פלד No Comments on הרב יוסף בסר סופד לבנו: "לעולם לא נשכח אותו הוא היה יהלום קדוש"

הרב יוסף בסר בשיחה מצמררת ספד על בנו אהובו אברהם חיים ז"ל שנהרג אמש מפגיעת אוטובוס שנסע בפראות במודיעין עילית. "זה רק גזירת שמיים וצריך להתחזק" אומר אביו באמונה גדולה ומבקש מהציבור: "למדו משנה אחת לעילוי נשמתו". על התאונה: "הנהגים הערבים נוהגים כאן בפראות"

0:28
21.01.20
איתי גדסי No Comments on בשורה כלכלית ומדינית: צרפת ביקשה להצטרף לקואליציית הגז

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הרב יוסף בסר שליט"א ששכל את בנו אברהם חיים ז"ל בן ה-10 בשיחה מצמררת ב'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן ספד את בנו היקר וסיפר כל מידותיו התרומיות: "הבן שלנו אבי ז"ל היה יהלום אמיתי, טהור ומתוק, עם מידות נאצלות", הרב בסר ביקש מהציבור, "אני מבקש מכולם ללמוד אפילו משנה אחת לעילוי נשמת אברהם חיים בן יוסף. הכל זה מתנה מהקב"ה, הוא אוהב אותנו ורצה לעורר אותנו. אנחנו מודים לו על זה".

לדברי הרב בסר מי שאשם בנהיגה הפראית בעיר מודיעין עילית הם הנהגים הערבים, "רוב הנהגים הערבים של חברת קווים נוהגים כמו פראי אדם, הכתובת הייתה על הקיר. אף אחד מהחברה לא יצר איתנו קשר. שמישהו יעצור את האסון הבא".

הרב בסר סיפר כי ערב התאונה הוא היה באסיפת הורים של בנו ז"ל, "שמעתי עליו כמה שהוא יהלום יקר ונדיר".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>