מעבר לאתר המותאם

דרעי: "מערכת הבחירות תהיה סביב נתניהו והרדיפה כלפיו"

איתי גדסי 1 Comment on דרעי: "מערכת הבחירות תהיה סביב נתניהו והרדיפה כלפיו"

"ש"ס היא לא פלטפורמה למפלגות אחרות. מה שמלכד את כולנו הוא ציות טוטאלי ומוחלט לדעת תורה", כך אומר יו"ר ש"ס אריה דרעי בראיון ל'מהדורה המרכזית' על היתכנות לחיבור עם ישי בבחירות | ההתנגדות להורדת אחוז החסימה: "אם תוריד את אחוז החסימה אתה מביא עוד שלושה פיצולים" | וההסבר החדש לירידת ש"ס בסקרים

יו"ר ש"ס אריה דרעי
יו"ר ש"ס אריה דרעי צילום: פלאש 90

יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי, התראיין הערב (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן, דרעי התייחס למערכת הבחירות שבפתח,הפיצול בימין, הורדת אחוז החסימה ואלי ישי. וההסבר החדש של דרעי על הירידה בסקרים.

דרעי התייחס לפיצול בימין: "מערכת הבחירות תהיה אישית סביב נתניהו והרדיפה כלפיו. אני לא מבין את סיבת הפיצול של 'הימין החדש'. ש"ס צועדת כבר 30 שנה באותה דרך בשליחות הגר"ע יוסף וחכם שלום ואנחנו לא משנים אותה".

הורדת אחוז החסימה:  "בנט היה מראשי המתנגדים להורדת החסימה, כך גם ליצמן, ליברמן וכחלון. אי אפשר לנהל ממשלה עם כל כך הרבה מפלגות. אם תוריד את אחוז החסימה אתה מביא עוד שלושה פיצולים".

אלי ישי: "ש"ס היא לא פלטפורמה למפלגות אחרות. מה שמלכד את כולנו הוא ציות טוטאלי ומוחלט לדעת תורה. לצערי הרב אלי ישי החליט להקים לעצמו דעת תורה חליפית, ואם כל ח"כ יקים רב לעצמו אפשר לסגור את המפלגה. זה בטח לא ש"ס".

ההסבר של למימרן מדוע ש"ס יורדת בסקרים: רק 1 ל-12 אנשים עונים לטלפון, לכן הסקרים עברו לאינטרנט והחרדים לא שם.

 1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    אם ש׳ס לא פלטפורמה אז למה במקומי הם הלכו שס"ג, הכל זה משנאת אלי ישי ולא בגלל שום דבר אחר, נא לא לשקר על כולם.