מעבר לאתר המותאם

כנס שילוב ילדים עם מוגבלות במסגרת החינוך החרדי

עפר גדנקן No Comments on כנס שילוב ילדים עם מוגבלות במסגרת החינוך החרדי

כנס שילוב ילדים עם מוגבלות במסגרת החינוך החרדי
בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו בירושלים

shutterstock_378045733
13:18
23.01.20
איתי גדסי No Comments on מרגש: הנשיא וויתר על מקומו בטקס ונסע עם המשלחת להתפלל בכותל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אם את מורה במגזר החרדי, אימא לילדים עם מוגבלות או מישהי שנושא השילוב בחינוך במגזר החרדי קרוב לליבה, את מוזמנת  ליום עיון מיוחד בנושא שילוב ילדים עם מוגבלות במסגרת החינוך החרדי. ביום העיון יינתנו הרצאות מקצועיות בנושאים כמו שילוב ילדות עם קשיים שונים בגני ילדים, הזכות לשוויון ושילוב- ומשמעותו, חובת הנגישות, עמדות מורים והורים כלפי שילוב ילדים עם מוגבלות ועוד. בנוסף יתקיים רב שיח מרתק בנושא 'אתגרים בשילוב', בו ישתתפו מפקחות מטעם משרד החינוך, מנהלת, מורה ועוד.

במקביל יתקיימו מושבים בנושאים מגוונים: קבוצה רגשית לילדים עם נכויות שמשתלבים בבתי ספר רגילים, חדר מל״א ( מרחב למידה אחר) בבית ספר יסודי 'בית יעקב', שילוב של ילדות עם אתגרים שונים במסגרות גן רגילות של בית יעקב וטכנולוגיה מסייעת (Assistive Technology) .

הכנס יתקיים בעז"ה ביום ראשון, ט"ו בטבת תשע"ט (23/12/18), בין השעות 12:00-17:00 , בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו בירושלים- רחוב אגודת ספורט הפועל 2, הגן הטכנולוגי מלחה ירושלים, בניין 8  קומה 2 .

ההשתתפות בכנס היא ללא תשלום. יש להירשם מראש בכתובת המייל rishum.jer@ono.ac.il0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>