מעבר לאתר המותאם

בלעדי • ביתר: ילד נדבק ב'חצבת' – כל הילדים והרבעס' חוסנו

יעקב הרשלר No Comments on בלעדי • ביתר: ילד נדבק ב'חצבת' – כל הילדים והרבעס' חוסנו

פרסום ראשון: ילד ב'תלמוד תורה' בביתר חלה בחצבת, מנהלי הת"ת עדכנו מייד את משרד הבריאות. אנשי המשרד הורו לחסן את כלל הילדים כולל בגילאים הנמוכים וגם את הרבעס' | אחד המלמדים ל'קול חי': "אני לא מתפלא על המקרה, בתקופה האחרונה הרבה נדבקו במחלה, במיוחד מבני הציבור החרדי"

חיסון | אילוסטרציה
חיסון | אילוסטרציה

מגיפת החצבת. ילד בתלמוד תורה 'נטעי מאיר' בגבעה איי ב'ביתר עילית' נדבק במחלת החצבת, הבוקר (ראשון) הודיעו הוריו של הילד להנהלת התלמוד תורה כי בנם שאינו חש בטוב בימים האחרונים אובחן כחולה בחצבת, הנהלת תלמוד התורה בעיר מיהרה להודיע למשרד הבריאות על מקרה ההידבקות.

משרד הבריאות הורה להנהלת התלמוד תורה לבדוק, האם הילדים במוסד החינוכי מחוסנים נגד המחלה. בנוסף הורה המשרד לחסן אף את הילדים שגילם עדיין מוקדם לגיל הרגיל לחיסון.

אחד המלמדים בתלמוד תורה סיפר ל"קול חי": כי הידיעה על ההידבקות לא הפתיעה אותו שכן כבר נרשמו בימים האחרונים כמה מקרי הידבקות בחצבת במיוחד בציבור החרדי.

אנשי משרד הבריאות ביקשו מהנהלת התלמוד תורה להבהיר להורים את חשיבות החיסון נגד המחלה.

יוזכר, כי בשבוע שעבר נפטרה פעוטה בת שנה וחצי, בת למשפחה חרדית מירושלים לאחר שנדבקה בחצבת, מבדיקת משרד הבריאו עלה כי הילדה לא חוסנה מעולם.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>