מעבר לאתר המותאם

בעלי החנויות שסוגרים את החנות מדי יום בשעת העומס

עמית דניאל No Comments on בעלי החנויות שסוגרים את החנות מדי יום בשעת העומס

הרב דניאל חיימוב מספר למנחם טוקר על השיעור הקבוע במספרה אליו מגיעים בעלי עסקים מהאיזור שסוגרים את העסק מיד יום בשעה 16:00 למשך חצי שעה

חנות סגורה מנעול
: עבד רחים כתיב, פלאש 90

מנחם טוקר שוחח היום ב"זמן אוויר" בעקבות יום השידורים המיוחד בקול חי – חיים של תורה – לרגל חג מתן תורה, עם הרב דניאל חיימוב המוסר שיעור תורה במספרה בבני ברק.

"מדובר במספרת ניסימוב ברחוב קוטלר בבני ברק" אומר הרב ומספר איך הכל התחיל "הרב ורטהיימר מארגון אחיעזר פנה אלי לפני 14 שנה וביקש ממני ללכת לשם למסור שיעור וכך, מדי יום, בשעה 16:00 בצהריים יש את השיעור".

הרב מספר: "כשמתחיל השיעור המספרה מושבתת לחלוטין. גם אלו שבאים להסתפר מצטרף לשיעור גם כן אפילו פקח שמסתובב באיזור, מגיע גם כן".

ומה לומדים? הרב אומר כי השיעור מתחלק: "מתחילים מ"עין יעקב" ומסיימים בהלכות לשון הרע. בימים אלו אנו לומדים על חג השבועות".

הרב חיימוב סיפר על שיעור נוסף שקיים כבר 12 שנים שבזכות קיום השיעור, התפתחה קהילה של ממש. "לפני 12 שנים פנה אלי הרב ורטהיימר וביקש שאמסור שיעור שם והוא יבוא אתי. התחלנו בשיעור של 20 דקות פעם בשבוע והיום יש כבר בית כנסת במקום ושיעור קבוע של שעה. יש מניין בשבת שנפתח והכל התחיל מ-20 דקות של לימוד תורה".

(צילום אילוסטרציה: עבד רחים כתיב, פלאש 90)0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>