מעבר לאתר המותאם

  מרן הראשון לציון הגר"י יוסף: "טראמפ – מלך של חסדים"

  איתי גדסי No Comments on מרן הראשון לציון הגר"י יוסף: "טראמפ – מלך של חסדים"

  מרן הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף נאם בטקס שנערך לכבוד המשלחת האמריקנית שהגיעה לארץ לאירוע העברת השגרירות | בנאומו אמר: "ביום כזה, שכולו הודיה לקדוש ברוך הוא, אין מתאים יותר מאשר להודות על הקשר המיוחד שזכתה מדינת ישראל עם ארצות הברית"

  13:29
  19.01.22
  נתי קאליש No Comments on שלג בבירה? תיעוד: ירושלים נערכת לשלג

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בטקס שנערך אתמול (ראשון) בערב במלון ולדורף אסטוריה בירושלים, לבכירי הממשל האמריקני שבאו לרגל העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים, נשא נאום מרן הראשון לציון הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף. "אמריקה היתה מאז ומתמיד מלכות של חסד, אבל הנשיא טראמפ הוא עצמו מלך של חסדים", אמר הרב.

  "לפני 51 שנה פרצנו את החומות, הורדנו את המחיצות, כדי שירושלים תהיה עיר שלמה של שלום ואחדות, שכל אדם ימצא בה את מקומו", אמר הרב. "ביום כזה, שכולו הודיה לקדוש ברוך הוא, אין מתאים יותר מאשר להודות על הקשר המיוחד שזכתה מדינת ישראל עם ארצות הברית".

  "במשך שנים נלחמת ישראל על הצדק, על האמת… מלחמה לא קלה מול עולם של שנאה ורשע, מול אנטישמיות בלתי פוסקת… אבל סופה של אמת לצאת לאור: אנחנו זוכים לנשיא שמכיר באמת הזאת ללא סייג, נשיא שמכריז בפני כל העמים והדתות: ירושלים היא בירת ישראל".

  נאומו של הרב זכה לתשואות באולם ואף הדוברים אחריו ציטטו מדבריו. לאחר הנאום ניגשו למקומו של הרב בני הזוג ג'ארד קושניר ואיוונקה טראמפ, חתנו ובתו של הנשיא טראמפ, לבקש את ברכתו ולהודות לו על התמיכה. הרב ביקש מבני הזוג להעביר את תודתו והוקרתו של העם בישראל על העברת השגרירות לירושלים.

  באירוע השתתפו שרי ממשל הממשל בישראל ובארה"ב, יועצי הנשיא טראמפ, שגרירי מדינות, מיליארדרים ועוד.

  (קרדיט צילום: שלום לביא)  0 תגובות