מעבר לאתר המותאם

הישג נוסף לש"ס: הגאון רבי אליהו בר-שלום נבחר לרבה של בת-ים

איתי גדסי No Comments on הישג נוסף לש"ס: הגאון רבי אליהו בר-שלום נבחר לרבה של בת-ים

בבחירות שנערכו היום (ג') בבת-ים, זכה מועמד ש"ס, הרב בר-שלום ברוב של 19 מתוך 32 חברי הגוף הבוחר. הוא ימלא את מקום אביו ברבנות העיר

הרב אליהו בר שלום

ניצחון נוסף לש"ס: רבה הנבחר של העיר בת-ים, הוא הגאון רבי אליהו בר-שלום, שנבחר ברוב מוחץ מקולות הגוף הבוחר. הוא יישב על מקום אביו, שכיהן כרבה של העיר שנים רבות. נשיא מועצת חכמי התורה, מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן, ראה בו מועמדו ועודד את חברי הגוף הבוחר להצביע עבורו. הוא קיבל 19 קולות מ-32 חברי הגוף הבוחר.

הרב בר-שלום, בוגר ישיבת "קול תורה" ותלמידו של מרן הגאון רבי שלמה זלמן אויערבאך זצוק"ל, למד לאחר נישואיו בכולל "בית דוד" בחולון, שבראשות הגאון הגדול רבי יצחק זילברשטיין שליט"א.

בשנת תשנ"ו, מונה כדיין ומו"צ בשכונת רמת שלמה וכיהן כראש כולל "משפטי החיים". בשנים האחרונות שימש כאב"ד בית הדין לממונות ורב בית ההוראה "משפטי החיים" בבת ים.

לפני כשנתיים וחצי נפטר אביו, הגאון רבי יוסף בר-שלום זצ"ל, ששימש כרבה של בת-ים שנים רבות. במהלך הלוויה, הספידו הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, שהכריז על בנו, רבי אליהו, כממלא-מקומו ברבנות.

בבחירות שנערכו היום (ג') בבת-ים, זכה הרב בר-שלום ברוב של 19 מתוך 32 חברי הגוף הבוחר.

צפו ברגעי ההכרזה:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>