מעבר לאתר המותאם

מוטי שטיינמץ: "ריבונו של עולם יחליט מתי יצא הדיסק שלי"

אתי קצבורג 5 Comment on מוטי שטיינמץ: "ריבונו של עולם יחליט מתי יצא הדיסק שלי"

אחרי בין הזמנים מוצלח המיוחד שכלל הופעות מרטיטות ואת הלהיט החדש מתוך האלבום של מרדכי בן דוד מוטי שטיינמץ משוחח עם טוקר בתוכנית 'זמן אוויר' • בצניעות אופיינית הוא מדגיש כל כל מה שקורה לנו פה הכל מלמעלה ולנו אין שום שליטה על חיינו • האזינו

מוטי שטיינמץ
: יעקב כהן

מוטי שטיינמץ מדבר עם מנחם טוקר על בין הזמנים המוזיקלי שעבר, "ההופעה באלעד הייתה מדהימה, קיבלתי תגובות מכל הארץ", הוא אומר ומוסיף "הייתי מחובר כל ההופעה הייתי מרוכז איך אני נותן את כולי לקהל והתוצאה היתה בהתאם" על הדואט עם מרדכי בן דוד באלבומו החדש הוא אומר: "קיבלתי תגובות, זה שיר ענק ותפס בכל מקום בכל קומזיץ".

על האלבום החדש שבדרך: "באזור שבועות כבר היינו באזור המיקסים, היו כמה שירים שלא הייתי מרוצה לא מספיק בשבילי בשביל לתת לכם תוצר כזה, נסעתי לניו יורק והקלטתי מחדש 6 שירים אצל המפיק שירה נמבר וואן 'נפתלי מוישה שניצלר' הוא מוציא את הסאונד הכי טוב שיש".

"הכל מלמעלה אנחנו בידיים של ריבונו של עולם, כל מה שאלוקים עושה לטובה הוא עושה אנחנו לא תמיד מבינים אבל בסוף הכל לטובתנו". אמר שטיינמץ.

האזינו:5 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 4

    אין על מוטי!!!!
    כששומעים אותו (תרתרי משמע) מבינים למה הוא כ"כ מצליח….!

  2. 3

    איו על מוטי..!!
    שר מכול הרגש והלב!!