מעבר לאתר המותאם

  קבלו את הפנים החדשות של ישיבת 'הנגב' בנתיבות

  כזכור, ישיבת 'שכר שכיר' הוקמה במקום על שמו של ספרו של רבי יששכר מאיר זצ"ל לאחר שהיא התמזגה עם ישיבת 'בית מדרש עליון' בראשותו רבי ירחמיאל אונגרישר, חתנו של ראש הישיבה בעבר הגאון רבי ראובן יוסף גרשנוביץ זצ"ל.
  יעקב גרודקה 5 Comment on קבלו את הפנים החדשות של ישיבת 'הנגב' בנתיבות

  ישיבת 'הנגב' בנתיבות מיסודו של הגאון רבי יששכר מאיר זצ"ל, ממשיכה לשנות את פניה • לאחר פטירתו של ראש הישיבה, מסגרות רבות עברו בין כותליה • סניף של ישיבת 'באר התלמוד' – יפתח במתחם ישיבת הנגב

  כזכור, ישיבת 'שכר שכיר' הוקמה במקום על שמו של ספרו של רבי יששכר מאיר זצ"ל לאחר שהיא התמזגה עם ישיבת 'בית מדרש עליון' בראשותו רבי ירחמיאל אונגרישר, חתנו של ראש הישיבה בעבר הגאון רבי ראובן יוסף גרשנוביץ זצ"ל.
  12:53
  08.12.21
  אבי יעקב No Comments on לעוד חמש שנים: "תמיר" הוכרו בשלישית כתאגיד מיחזור

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ישיבת 'הנגב' בנתיבות מיסודו של ראש הישיבה הגאון רבי יששכר מאיר זצ"ל, ממשיכה לשנות את פניה. לאחר פטירתו של ראש הישיבה, מסגרות רבות עברו בין כותליה.

  כזכור, ישיבת 'שכר שכיר' הוקמה במקום על שמו של ספרו של רבי יששכר מאיר זצ"ל לאחר שהיא התמזגה עם ישיבת 'בית מדרש עליון' בראשותו רבי ירחמיאל אונגרישר, חתנו של ראש הישיבה בעבר הגאון רבי ראובן יוסף גרשנוביץ זצ"ל.

  אולם, קשיים כלכליים וטכניים גרמו לכך ששוב הישיבה נאלצת לשנות את פניה. סניף של ישיבת 'באר התלמוד' – 'יקירי ירושלים' השוכנת ברחוב מלכי ישראל בירושלים יפתח במתחם ישיבת הנגב בנתיבות.

  גורמים בישיבה אמרו כי "פתיחת הסניף החדש הוא בעקבות הלחץ הגדול בהתרבות תלמידי הישיבה אשר הגיע ל430 בחורים בלע"ה. בעונת הרישום הנוכחית הגיעו כ900 טפסים ומתוכם קיבלו רק את 80 הבחורים המובחרים מטובי עולם הישיבות".

  עוד מסרו כי "אם סיום זמן קיץ הודיעה הנהלת הישיבה שעקב העומס על מבנה הישיבה ייפתח סניף נוסף לישיבה וכארבעים בחורים מטובי הישיבה יעברו לישיבה בנתיבות, בהנהלת הישיבה מדגישים שבשלב זה הבחורים שילכו ללמוד בנתיבות הינם רק מהישיבה בירושלים וזה בכדי לבסס את הישיבה כמתכונתה".

  יקיר ירושלים

  על מנת לבסס את הסניף בנתיבות הוחלט כי השיעור כללי המפורסם של הראש ישיבה הגאון הרב חנוך כהן יימסר גם בישיבה בנתיבות ביום שלישי בערב כמתכונתו בירושלים. הגאון הר' ניסים שמעה המשמש כר"מ בישיבה בירושלים לשמש כר"מ בישיבה בנתיבות, כמשגיח בישיבה ישמש הרב מנחם ניימן המשמש כראש כולל מפורסם בירושלים.  5 תגובות

  מיין תגובות
  1. 5

   "בעונת הרישום הנוכחית הגיעו כ900 טפסים ומתוכם קיבלו רק את 80 הבחורים המובחרים מטובי עולם הישיבות".

   חה חה חה
   הצחקתם אותי היה שם 32 נרשמים בקושי…

  2. 4

   סוף סוף חזונו של רבי יששכר זצ"ל אשכנזים וספרדים כאחד.

  3. 3

   המשיח בדרך עם זה כך

  4. 2

   ציטוט: "אולם, קשיים כלכליים וטכניים גרמו לכך ששוב הישיבה נאלצת לשנות את פניה. סניף של ישיבת 'באר התלמוד' – 'יקירי ירושלים' השוכנת ברחוב מלכי ישראל בירושלים יפתח במתחם ישיבת הנגב בנתיבות".
   שקר וכזב!!! ישיבת שכר שכיר קיימת חייה ונושמת, שיעור א' כיום מונה כארבעים בחורים מבחירי עולם הישיבות!!!
   ולתשומת לבכם, פרסומים מעין אלו עלולים לגרום נזק לישיבה, ובמקביל מבזים את "קול חי" כאשר מאות משפחות אשר להם בנים הלומדים בישיבה רואים את הפרסום ומגחכים על חוסר המקצועיות של המפרסם
   ולעובדות: מתחם ישיבת הנגב כולל קרוב לעשרה בניינים כאשר בתוכם יש מקום למאות רבות של בחורים, מתחם זה נמצא כעת בעיצומו של דיון בביהמ"ש לבירור הבעלות, וכרגע עד שינתן הפסק הסופי, ישנם גורמים המעוניינים לשים יד או רגל במקום.
   ולידיעתכם פרסום כזה גורם נזק עצום לישיבה ועליכם לבדוק שוב ושוב מה האמת בפרסומים מעין אלו

  5. 1

   התמונות הללו משנת 2015 והם של הישיבה בירושלים נשמח אם תעלו תמונות עדכניות של הישיבה בנתיבות המונה כיום ב2018 כ120 בחורים איכותיים ומובחרים שמרוצים ונהנים מכל רגע מהשטייגען מהחברה התומכת מיחס הצוות ומרוגע ושקט נפשי