מעבר לאתר המותאם

בעקבות המהומה: רביץ שיגר מכתב הבהרה לחברי הכנסת של דגל התורה

ארי וידר 1 Comment on בעקבות המהומה: רביץ שיגר מכתב הבהרה לחברי הכנסת של דגל התורה

בעקבות המהומה שנוצרה לאחר שהשתמע שסגן וממלא מקום ראש עיריית ביתר יצחק רביץ תומך בזכותן של נשים חרדיות להיבחר כחברות כנסת, שיגר היום רביץ מכתב הבהרה לחברי הכנסת של דגל התורה, משה גפני, אורי מקלב ויעקב אשר, בו הבהיר את אשר נאמר על ידו.

"נשאלתי אודות האפשרות שנשים תשמשנה כנציגות ציבור" כותב רביץ במכתבו "תשובתי הייתה שדבר זה אסור הלכתית, אולם אף אחד לא מטיל ספק ביכולתן למלא תפקיד זה, וכפי שאנו רואים שנשים מצליחות בתפקידי ניהול שונים. הדברים הללו משקפים את מה שאומרים הדוברים החרדים בסוגיא זו" כותב רביץ ומוסיף "הכותרת של הכתבה, שהיא נגזרת של הדברים שאמרתי, נתנה תחושה שכביכול אני תומך בכך שנשים ימלאו תפקיד של ח"כיות. אולם מי שקרא את הראיון ראה בדיוק את ההפך שאני מביע מפורשות התנגדות לכך".

"מייד כשזיהיתי את התקלה התקשורתית באיך שהדברים התקבלו, הבהרתי את הדברים בצורה מכובדת בכל מדיה אפשרית".

"אני שמח שלא היה צורך שאחזור בי מדברי ובכך הייתי הופך את התנועה לבדיחה, שנציגה אומר פעם כך ופעם כך, אלא הייתי צריך בסך הכול להסב את תשומת לב האנשים לנאמר בגוף הראיון, שאכן יש התנגדות הלכתית לעניין".

IMG-20150122-WA00081 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות