"יזמי הי טק חרדים ודתיים הם הדבר הבא"

  אתר קול חי | צילום: אילוסטרציה No Comments on "יזמי הי טק חרדים ודתיים הם הדבר הבא"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אל תתפלאו אם תקראו בקרוב כי האקזיט האחרון הגיע ממאה שערים או בני ברק. בימים אלה נפתחה תכנית האצה הראשונה להכשרת יזמי היי-טק חרדים ודתיים במרכז האקדמי לב בירושלים. בן וינר, מנטור (מנחה) בתוכנית ומנהל קרן הון סיכון "jampspeed Ventures", מסביר כי תכניות החממה הקיימות לא מתאימות למגזר החרדי.

  "כמנהל קרן הון סיכון הגיעו אלי פעמים רבות גם יזמים חרדים, ולא פעם נאלצתי לדחות רעיונות שאינם בשלים מספיק, אך בעוד שאת כלל היזמים הייתי מפנה לתוכניות חממה כדי לרכוש ידע נחוץ, את היזמים החרדים לא יכולתי להפנות לשם בשל היעדר תנאים מתאימים לאורח חייהם", הוא מסביר. "יחד עם המרכז האקדמי לב, נוצר כאן שילוב אפשרויות אשר יכול לסייע רבות ליזמים דתיים וחרדים לקבל הדרכה במקום שתואם את השקפתם בלא כל התפשרות, ולהוציא לפועל מיזמים בעלי פוטנציאל. מהיכרותי עד כה עם אנשי המגזר הם ניחנים בפלפול וביצירתיות ומשמעת רבה. לכן, אל תתפלאו אם האקזיט הבאה יגיע ממאה שערים", הוא אומר בחיוך.

  התכנית תהייה בהנחייתם של בכירים בתעשיית ההיי-טק הישראלי, שידריכו את המשתתפים בתהליך השקת החברה וגיוס משקיעים. המשתתפים ייפגשו באופן קבוע עם מנהלים בכירים ומשקיעים, ויקבלו חשיפה וסיוע בהשקת חברות הסטארט-אפ שלהם. התכנית תמשך ארבעה חודשים, ותגיע לשיאה ביום הדגמה ציבורי שבו היזמים יציגו את המיזמים שלהם למשקיעים, עיתונאים ואנשי היי-טק.
  קיימות תוכניות שונות להכשרת חרדים לתעשיית ההי-טק, אך לא הייתה עד היום תכנית כוללת הנותנת את המענה המקיף ליזמים עצמאיים.  0 תגובות