פייגלין: "הפתרון בעזה פשוט, לגרש אותם"

  ישראל אוחיון No Comments on פייגלין: "הפתרון בעזה פשוט, לגרש אותם"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  סגן יו״ר הכנסת משה פייגלין שוחח במהדורה המרכזית של קול חי עם בצלאל קאהן ואמר כי יש לנהוג בתושבי עזה כפי שנהגנו בתושבי רמת הגולן.

  עם סיום מבצע 'צוק איתן' התפנה ח״כ פייגלין להעביר ביקורת על החלטות הממשלה במהלך המבצע, אך יותר מתלונות יש לו פתרון יצירתי בדרך בה אנו אמורים 'לטפל' (כלשונו) ברצועת עזה.

  לדבריו צריך לחזור לרצועת עזה ולהכיל ריבונות לפי המתכונת ברמת הגולן שם גורשו למעלה משישים אלף סורים למדינות הסמוכות.

  פייגלין זעם על כך שראשי ותושבי המדינה מתייחסים לעזה בצורה מאוסה. "עזה היא ארצנו ואנו צריכים לגאול אותה ולא להתייחס אליה כאל פצע דוחה. זה ממש חטא המרגלים מואסים בארצנו זה מה שאנו עושים".

  פייגלין העלה ניתוח מעניין על עזה: "בעזה יש מליון וחצי תושבים, כאשר מליון ומאתיים אלף מתוכם הם פליטים שמסתובבים עם תעודה מאונר״א ואינם רוצים להשאר ברצועת עזה, כך שאין מקומם בארצנו. שאר התושבים גם כן לא רוצים להישאר לכן אנו יכולים לספח אותם למדינות שקולטות עולים ממדינות עולם שלישי כדוגמת קנדה ודובאי".

  בנושא הלחימה בעזה התבטא פייגלין בצורה מיוחדת כמו שכבר הורגלנו "הניתוח הצליח אבל החולה מת". לטענתו הגדרת המטרות היתה שגויה. "אין אפשרות להחליש את החמאס, צריך רק לנטרל אותו" כך שמבצע צוק איתן לא נחל הצלחה מרובה, לדבריו.  0 תגובות