פעיל ההסברה: "במזרח התיכון מדברים בערבית"

  המהדורה המרכזית 1 Comment on פעיל ההסברה: "במזרח התיכון מדברים בערבית"

  יוסף חדאד, פעיל הסברה ערבי-ישראלי לגדסי ב'קול חי': "אם אתה לוקח את הכבוד הלאומי ואת האדמה אתה פוגע בהם פגיעה אנושה ואת זה אנחנו לא מצליחים לעשות. הייתי משתמש באדמה הזו כקלף מיקוח להחזרת החטופים"

  צילום: Yonatan Sindel/Flash90
  22:48
  16.04.24
  פנחס בינדר No Comments on הרב נויגרשל במסר מיוחד על הלילה הניסי במוצאי שבת

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יוסף חדאד, פעיל הסברה ערבי-ישראלי, שוחח הערב (שני) עם איתי גדסי במהדורה המרכזית: "הגישה שלנו לא נכונה מלכתחילה. נתנו לקטאר להיות המתווכת – קטאר מממנת את הטרור של חמאס. תחנת אל ג'זירה היא הזרוע התקשורתית של חמאס שזורעת הסתה חסרת תקדים ואנחנו מאשרים להם להמשיך לשדר משטחנו".

  לדבריו: "אם אתה לוקח את הכבוד הלאומי ואת האדמה אתה פוגע בהם פגיעה אנושה ואת זה אנחנו לא מצליחים לעשות. כבשנו את צפון הרצועה, אבל הגדודים יוצאים ופלסטינים חוזרים. הייתי משתמש באדמה הזו כקלח מיקוח להחזרת החטופים. העולם הערבי מוסת, משקרים לו. אם הייתי צופה רק באל ג'זירה, גם אני הייתי היום אחד המסיתים הגדולים נגד מדינת ישראל".

  עוד אמר חדאד: "חיזבאללה הקים אוהל בשטחנו ואנחנו הלכנו לכלים הדיפלומטיים. במזרח התיכון מהלך כזה הוא חולשה. מהלכים כאלה גרמנו ל-7.10. הייתי נותן לחיזבאללה דקה לפרק את האוהל. במזרח התיכון צריך לדבר בערבית".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   זו הבעיה שלנו אנשי הצבא שלנו לא מדברים מזרח תיכוני