לציבור הנוסעים: השינויים בפעילות התחבורה הציבורית

  צבי טסלר No Comments on לציבור הנוסעים: השינויים בפעילות התחבורה הציבורית

  השינויים הצפויים היום בשירותי התחבורה הציבורית: אין תחבורה ביישובי העוטף והדרום ומשם למרכז, בערים אשקלון ובאר שבע יופעל שירות עירוני מצומצם. גם שירות הרכבות בין אשקלון ובאר שבע הושבת בהנחיית פיקוד העורף. בשאר קווי הרכבת צומצמה הפעילות וחלק מהקווים פועלים בתדירות נמוכה יותר

  צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  עקב המצב הביטחוני ובהתאם להנחיות כוחות הביטחון: משרד התחבורה והבטיחות בדרכים פועל במתכונת היערכות מוגברת לשעת חירום ומקצה אוטובוסים ונהגים רבים שגויסו למאמץ הלאומי. עקב כך, צפוי צמצום ניכר בשירותי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ. "מבקשים מהציבור לגלות אחריות וסבלנות ולהימנע מנסיעות שאינן חיוניות", נמסר.

  בהתאם להנחיית משרד הביטחון, הרשות הארצית לתחבורה ציבורית הקצתה אוטובוסים ונהגים להסעת חיילים ואנשי מילואים ממוקדי האיסוף בערים בכל חלקי הארץ. שירות זה מופעל על ידי משרד הביטחון ולמידע ופניות בנוגע אליו יש לפנות לנציגים ביחידות.

  השינויים הצפויים היום (שני) בשירותי התחבורה הציבורית:

  לא יופעלו קווי תחבורה ציבורית באזור עוטף עזה, באזור שבין אשקלון ובאר שבע.

  לא יופעלו קווי תחבורה ציבורית באזור עוטף עזה לישובים נתיבות, שדרות ואופקים ובינן לבין מרכז הארץ.

  בערים אשקלון ובאר שבע יופעל שירות עירוני מצומצם.

  מכיוון שעל פי הנחיות פיקוד העורף לא יתקיימו היום לימודים בכל מוסדות החינוך, לא יופעלו היום קווי התלמידים והקווים למוסדות השכלה גבוהה.

  שירות הרכבות בין אשקלון ובאר שבע הושבת בהנחיית פיקוד העורף. בשאר קווי הרכבת צומצמה הפעילות וחלק מהקווים פועלים בתדירות נמוכה יותר. יש להתעדכן במוקד המידע של רכבת ישראל 5770*.

  שירות הרכבת הקלה בגוש דן פועל במתכונת חלקית. בתחנות תל אביב-יפו יפעלו הרכבות בתדירות של כל עשר דקות, בשאר התחנות בכל רבע שעה.

  שירותי ההיסעים של הנתיב המהיר יופעלו במתכונת מצומצמת, בשיטת "מממלאים ויוצאים".

  לתשומת לבכם, בשל השינויים התכופים בתחבורה הציבורית, המידע באמצעים הדיגיטליים אינו מעודכן באופן מלא. מומלץ בשלב זה להתעדכן במוקדי המידע הטלפוני של חברות התחבורה הציבורית ובמוקד 8787*

  כמו כן, יתכנו שינויים בשעות פעילות עמדות "על הקו", יש לפנות למוקדי המידע הטלפוני של מפעילי התחבורה הציבורית הרלוונטיים, לקבל מידע עדכני.  0 תגובות