מעבר לאתר המותאם  ח"כ גינזבורג: "הממשלה תדאג לכולם גם לחרדים"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ גינזבורג: "הממשלה תדאג לכולם גם לחרדים"

  יו"ר סיעת כחול לבן איתן גינזבורג בריאיון ל"מהדורה המרכזית" תוקף את יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו וטוען כי השחית את המדינה, ההצדקה לצירוף עבאס לממשלה והוויתורים על הדרך לשלטון בישראל

  17:58
  01.08.21
  אבי רבינא No Comments on סערה במערך הכשרות: מפעל בשר כשר נתפס עם בשר טריפות

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר סיעת כחול לבן ח"כ איתן גינזבורג בריאיון ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן התייחס לערב רב של הדעות והאידאולוגיות המרכיבות את הממשלה והוויתור של גנץ, "בממשלה כזאת כל אחד מוותר על משהו. נתניהו הציע לבנט ולסער ראשות ממשלה, אז לנו אסור?" שאל גינזבורג.

  על צירוף רע"מ לממשלה הצדיק גינזבורג את המהלך בכך שגם נתניהו היה במו"מ עם עבאס, "הוא גם הכשיר את עבאס. היה חשוב לנו להחליף את נתניהו, הוא השחית את המדינה".

  גינזבורג הוסיף ותקף את נתניהו, "נתניהו היה מוכן לעשות הכול כדי להישאר בשלטון. לא ניקח את המדינה בשבי, נעביר תקציב ונדאג לאזרחים. בנט הבטיח שהוא בא להחליף את נתניהו, שלוש מפלגות מהממשלה הם ימין" טען גינזבורג בריאיון.

  גינזבורג התייחס להדרת החרדים, הדתיים והפריפריה מהממשלה ואמר, "כל הרכבת ממשלה מלווה תחושות לא טובות של איזשהו צד. נדאג לחרדים, אין להם מה לדאוג. תראו שבתקציב נדאג גם להם. זה ממשלה שלא כולנו".  0 תגובות