מעבר לאתר המותאם  בערב ראש חודש תמוז: מהרו להצטרף למעמד התפילה שבוקע רקיעים

  ארי טננבוים No Comments on בערב ראש חודש תמוז: מהרו להצטרף למעמד התפילה שבוקע רקיעים

  מעמד התפילה המיוחד מתקיים מידי ערב ראש חודש במעונו של רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א אשר מעתיר בתפילה על תורמי קרן "והסירותי" | הקרן נוסד על ידי מרן שר התורה שליט"א אשר אמר כי במידה כנגד מידה "כל הנותן לחולים לא יהיו חולים בביתו", ברכה נדירה וחסרת תקדים אשר עוררה גלים בארץ ובעולם כולו | כנסו לפרטים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  כמידי ערב ראש חודש ייערך מחר (רביעי) ערב ראש חודש תמוז מעמד תפילה נדיר ומיוחד לישועתם של אלפי תורמי קרן "והסירותי" של 'קופת העיר' במעונו של רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א.

  במעמד התפילה המיוחד ישתתף מרן הגאון הגדול רבי מסעוד בן שמעון שליט"א רבה של בני ברק אשר יעתיר בתפילה ובתחנונים לישעותם של כלל התורמים אשר תורמים למען חולי ישראל.

  מעמד התפילה המיוחד מתקיים מידי ערב ראש חודש במעונו של רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א אשר מעתיר בתפילה על תורמי קרן "והסירותי".

  הקרן נוסד על ידי מרן שר התורה שליט"א אשר אמר כי במידה כנגד מידה "כל הנותן לחולים לא יהיו חולים בביתו", ברכה נדירה וחסרת תקדים אשר עוררה גלים בארץ ובעולם כולו.

  זה ההזדמנות שלכם להצטרף גם אתם לזכות ששמכם יוזכר במעמד התפילה הנדיר אשר ייערך מחר ערב ראש חודש תמוז כאשר בנוסף תזכו לברכה ההיסטורית שלא יהיו חולים בביתכם. מהרו להצטרף ולהבטיח ששמותיכם ושמות יקירכם יהו בתפילה המיוחדת.  0 תגובות